Ketvirtadienis, lapkričio 14, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Kūrybinių užsiėmimų diena

TEATRASLapkričio 23 d. Žemaitės gimnazijos teatro studijos „Po pamokų“ ir skaitovų būrelio nariai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse Žemaitės dramos teatre, kurias surengė profesionalaus teatro „Cezario grupė“ aktoriai. Šio teatro aktoriai gimnazistus supažindino su jų naudojamomis aktorinėmis technikomis.

„Cezario grupė“‘– novatoriškas teatras, kuriam vadovauja režisierius Cezaris Graužinis. Telšiškiai jau galėjo pamatyti spektaklius „Arabiška naktis“, „Drąsi šalis“, „Nutolę toliai“( pagal P. Širvio poeziją) ir naujausią – „Dar viena meilės istorija“. Šio teatro spektakliai išsiskiria iš Lietuvos scenos menų panoramos ne tik originalia stilistika, "vaizduotės teatro" galimybių tyrinėjimu, bet ir ryškiai išreikšta asmenine kūrėjų pozicija. Tai įvertino ne tik Lietuvos, bet ir užsienio publika, mačiusi šių teatro menininkų spektaklius pagal originalias šiuolaikines pjeses.

Kūrybinių užsiėmimų metu gimnazistai atliko improvizacines kūrybines užduotis, ugdančias ne tik kalbos švarumą, minties perteikimą, bet ir lavinančias vaizduotę, reakciją. Dvi valandos, praleistos kartu su profesionaliais aktoriais Rūta, Justu ir Vilma, pagilino turimas žinias, praplėtė akiratį, suteikė galimybę šiltai ir betarpiškai pabendrauti, pasidalinti mintimis apie savo kūrybines patirtis. Gimnazistai sutartinai teigė, kad dėl tokių šaunių kūrybinių dirbtuvių buvo negaila ir šeštadienį anksti keltis, o vakarą praleisti Žemaitės dramos teatre, kur nemokamai stebėjo „Cezario grupės“ spektaklį „Dar viena meilės istorija“.

Teatro mokytoja Giedrė Kavaliauskaitė Butkė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 57 svečiai (-ių) ir narių nėra