Trečiadienis, rugsėjo 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

„Sniego gniūžtės“ stovykla Lieporiuose

20141024 173642 SmallŠ.m. spalio 24-26 dienomis  Žemaitės gimnazijos psichologijos būrelio narės IV a klasės mokinės Julija Budvytytė, Gintarė Rimkutė ir Ieva Gedvilaitė dalyvavo trijų dienų „Sniego gniūžtės“ stovykloje Šiaulių Lieporių gimnazijoje. Stovyklą organizavo ir visus užsiėmimus vedė Lieporių gimnazijos mokiniai, kuriems vadovauja mokyklos soc. pedagogė Ilona Atkočaitienė.

„Sniego gniūžtė“– tai jaunimo programa, kuri daugiausia dėmesio skiria prevencijai ir skatina  kiekvieną iš mūsų priimti teisingus sprendimus. Be to, ji padeda ugdyti bendravimo, vadovavimo įgūdžius bei skatina linksmintis be svaigalų. Tai ypač aktualu šių dienų jaunimui. “Sniego gniūžtės” programą planuoja ir įgyvendina patys mokiniai. Jiems daug lengviau sukurti bendraamžiams patrauklią ir įdomią aplinką.

Stovykloje dalyvavo virš 100 mokinių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Merginos, grįžusios iš stovyklos, sakė, kad „nors stovykloje dalyvavome pirmą kartą - tikrai vertėjo ten vykti. Susipažinome su daugeliu mokinių iš kitų mokyklų; bendravimas buvo labai nuoširdus ir šiltas; vyko daugybė užsiėmimų, žaidimų; įgijome daug naudingos patirties. Jei kada dar kartą sužinosiu, kad vyksta „Sniego gniūžtės“ stovykla – sutiksiu dalyvauti nedvejodama“.

Psichologijos mokytoja Isidora Stonienė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 97 svečiai (-ių) ir narių nėra