Sekmadienis, rugsėjo 22, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Monikos sėkmė moksleivių trumposios prozos konkurse

image001Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) rengiami X–XII klasių moksleivių trumposios prozos konkursai– „Gyvenimas – tai sapnas“ (2013), „Mano laisvė“ (2014) – jau tampa tradicija. 2013 metais buvo gauta virš 40 apsakymų, šiemet –75.

Konkursų rengėjai tikisi, jog ši tradicijataps prasmingo ir brandaus moksleivių ir  akademinės bendruomenės dialogo pradžia.

Konkurso iniciatorė ir kuratorė A. Anra ir komisijos nariai (tarp jų žinomi kūrėjai aktorius A. Bialobžeskis, muzikantas, poetas D. Razauskas, rašytojas A. Šlepikas, filosofė, LEU Filosofijos katedros profesorė J. Baranova) išrinko konkurso laureatus ir geriausius kūrinius, kurie bus išspausdinti specialiai konkursui skirtame almanache„Mano laisvė“.

Šiemet komisija išskyrė septyniolika kūrinių. Į almanachą pateko ir mūsų mokyklos 3a klasės mokinės Monikos Sudintaitės kūrinys „Mano laisvės tyrlaukiai”.

Konkurso apdovanojimų popietė vyks gruodžio 18 dieną, laureatams busįteikti prizai ir kūrybos almanachai, apdovanojimus moksleiviams įteiks LEU rektorius A. Gaižutis. O fotografijos albumo „Neregėta Lietuva“ autorius M. Jovaiša kiekvienam moksleiviui padovanos po šį albumą. Lietuvos vardo tūkstantmečiui skirtoje ąžuolų giraitėje už laimėjusius moksleivius bus pasodinta po ąžuoliuką (17 medelių). Sveikiname Monika Sudintaitę ir linkime kurti, fantazuoti bei kūrybiškai žvelgti į savo ateitį.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 81 svečiai (-ių) ir narių nėra