Šeštadienis, gegužės 25, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Gedimino pilies bokšto vėliava mūsų mokykloje!

FiksavimasSausio 1-ąją minint Lietuvos vėliavos dieną Gedimino pilies bokšte plevėsuojanti  trispalvė buvo iškilmingai pakeista, o 2014 metais plevėsavusi vėliava už pilietiškumą ir istorinės atminties saugojimą perduota Telšių Žemaitės gimnazijai.  Ta proga į Vilnių vyko gimnazijos direktorius Ž. Želnys, Telšių miesto meras V.Kleiva, vicemeras P.Kuizinas ir būrelis mūsų mokyklos gimnazistų. Vėliavą perėmė gimnazijos mokinių prezidentas R. Rubavičius. Dėkojame visiems gimnazijos bendruomenės nariams už nuoširdų, teisingą ir kryptingą darbą.

Dėl priėmimo 2019 m.

Informacija 8-tų klasių mokiniams,
norintiems nuo 2019-09-01 mokytis Žemaitės gimnazijoje:
prašymai mokytis į naujai formuojamas klases teikiami nuo balandžio 1 d.
Informacija: Šviesos g. 15, Telšiai,
tel. 78543, 78540

Skelbimas

Informacija apie laisvas darbo vietas

Telšių Žemaitės gimnazijai
reikalingas pavaduojantis matematikos
mokytojas. Klasės – II, III, IV gimnazijos.
Krūvis derinamas.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 35 svečiai (-ių) ir narių nėra