• Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai

Tarpmokyklinės varžybos

Nuotrauka 0073 1 SmallVasario 11 dieną „Džiugo“ gimnazijoje vyko tarpmokyklinės asmeninės – komandinės šachmatų varžybos. Šiemetinėse varžybose dalyvavo 32 moksleiviai, visi jie buvę ir esami šachmatų trenerio V. Gembuto auklėtiniai. Buvo žaidžiami 7 ratai. Įtemptoje kovoje komandomis nugalėjo ir iškovojo taurę Žemaitės gimnazijos šachmatininkai, surinkę 18,5 taško.

Asmeninėje įskaitoje vaikinų grupėje nugalėjo M. Sabaliauskis (Žemaitės gimnazija) iškovojęs visas pergales (7 tšk.), antras buvo A. Kaminskis 5,5 tšk. (Žemaitės gimnazija). Nugalėtojų mokytojas E. Regelskis.

Nugalėtojams ir prizininkams apdovanojimus įteikė Telšių r. savivaldybės sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyriausiasis specialistas Vygantas Macevičius.