Ketvirtadienis, lapkričio 14, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Konkursas „Meilės koordinatės“

Finalas SmallJau keleri  metai Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų Teologijos Fakultetas (VDU KTF) organizuoja konkursus 9 – 12 klasių mokiniams, kviesdamas  gilintis į aktualias laikmečio problemas ir atlikti kūrybinius, mokslinius arba meninius darbus pasiūlyta tema. Šiais metais konkursas buvo pavadintas „Meilės koordinatės“  ir buvo skirtas  paskatinti vyresniųjų klasių mokinius giliau paanalizuoti lytiškumo, santuokos, santuokinės ištikimybės ir meilės problemas.  Komisija iki nustatytos datos, vasario 17 d., iš visos Lietuvos sulaukė daugiau negu 120 darbų.  Iš jų atrinko 18 geriausių darbų autorių ir pakvietė juos kovo 20 d. į Kauną dalyvauti finale. Finalo dalyviai turėjo pasiruošti savo darbus pristatyti, apginti ir atsakyti į komisijos klausimus.

Iš mūsų mokyklos į finalą pateko II b klasės mokinė Dovilė Lučinskaitė. Ji nupiešė nuostabų piešinį konkurso tema „Meilės koordinatės“, pasakė puikią darbo gynimo kalbą ir atsakė į komisijos pateiktus klausimus. Jos piešinys ir pasisakymas sulaukė iš vertintojų svarių pagiriamųjų žodžių.

Visi finalo dalyviai, kaip sakė fakulteto dekanas doc. dr. Benas Ulevičius,tapo konkurso laimėtojais, visi džiugino savo puikiais darbais ir brandžiomis mintimis, todėl išskirtos trys pirmosios vietos tik simboliškai išreiškia visų jų apdovanojimą ir įvertinimą. Visi jie buvo apdovanoti diplomais. Įdomu, kad buvo paskirtos dvi pirmosios vietos: viena jų -  Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos trečiokų komandai už filmą „(Ne)įveikiamos kliūtys skaisčiai meilei“ , o antroji  – mūsų Dovilei. Ji sulaukė ypatingo įvertinimo  – jai skirta pirmoji vieta konkurse piešinių grupėje.  Džiaugiamės Dovilės, meniškiausios Telšių  metų mokinės,  talentu ir sveikiname ją.

Tikybos ir lotynų kalbos mokytoja Loreta Raudytė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 41 svečiai (-ių) ir narių nėra