Ketvirtadienis, rugsėjo 19, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Smagi savaitė gimnazijose

107 7566 SmallKovo 23-27 dienomis mokykloje vyko pirmas naujosios mokinių prezidentūros organizuotas renginys „Menų savaitė“. Mokiniai galėjo įsijunti į savo mėgiamą meninę veiklą ir taip išreikšti savo gabumus ir įgūdžius.

Kiekviena savaitės diena buvo skirta tam tikrai meno rūšiai – dailei, poezijai, muzikai, fotografijai bei teatrui-šokiui. Pirmadienį mokiniai galėjo balsuoti už geriausią piešinį mokinių parodoje, taip pat kiekviena klasė turėjo nupiešti plakatą „Savaitei be patyčių“. Geriausio piešinio parodoje autorė – Andželika Kazbaraitė. Kad atkreiptų dėmesį į „elektronines patyčias“ pirmų klasių mokiniai prisegė visai gimnazijos bendruomenei „žydruosius meškiukus“. Antradienį per ilgąją pertrauką salėje vyko mokinių savos kūrybos poezijos skaitymai. Jaunųjų menininkų laukė ir arbata bei konkursas. Trečiadienis buvo skirtas muzikai. Prezidentūra stengėsi pakartoti pasaulyje be galo daug susidomėjimo sulaukusį muzikinį renginį „Drum2gether“. Šio renginio metu, kiekvienas dalyvis turi atsinešti po bet kokį daiktą ir kurti mušamųjų ritmą drauge su minia. Ketvirtadienis – fotografijos diena. Tądien mokiniai galėjo fotografuotis prie specialiai šiai dienai dekoruotos sienos. Taip pat buvo paskelbtas tarpklasinis konkursas – mokiniai turėjo nufotografuoti kuo šmaikštesnę nuotrauką neoficialioje aplinkoje. Šį konkursą laimėjo 3a klasė, nusifotografavusi direktoriaus pavaduotojos kabinete su pačia A.Ladukaite.  Visą „Menų savaitę“ vainikavo „Lygio diena šokio ritmu“. Kaip jau įprasta, lygio dieną mokiniai turi padaryti kuo įdomesnį klasės pasirodymą, šį kartą, šokio tema. Lygio dienos konkursą laimėjo 2b klasė.

                      Renginys buvo skirtas tam, kad mokiniai ir mokytojai dar labiau bendradarbiautų. Taip pat organizatoriai stengėsi atkreipti dėmesį į meno svarbą gyvenime bei sudominti jaunimą studijomis dailės bei kitų menų srityse.

TŽG mokinių prezidentūra

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 44 svečiai (-ių) ir narių nėra