Ketvirtadienis, lapkričio 14, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Gimnazija, kurioje gera

Picture 124xSpalio devintąją Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko Telšių regiono gimnazijų bendruomenių atstovų forumas „Gimnazija, kurioje gera“. Renginyje dalyvavo septyniolikos gimnazijų atstovai: Telšių Žemaitės, „Džiugo“, Vincento Borisevičiaus, Telšių r. Luokės, Rietavo sav. Lauryno Ivinskio, Tverų, Plungės „Saulės“, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus, Alsėdžių, Platelių, Mažeikių r. Viekšnių, Sedos Vytauto Mačernio, Židikų Marijos Pečkauskaitės, Mažeikių Gabijos bei Merkelio Račkausko gimnazija. Taip pat į forumą atvyko daug garbių svečių: ŠMM Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vyresnioji specialistė Regina Pocienė, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, Mažeikių r. mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Švietimo skyriausvyr.specialistė JelenaSutkienė. Pirmiausia svečius nuotaikingai pasveikino šeimininkų gimnazijos vaikinų bei merginų ansambliai.

M. Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė į gimnazijų bendruomenių atstovus kreipėsi tokiais žodžiais: „Ne skaičiai, ne metai nusako gimnazijos savitumą. Kiekviena gimnazija yra nepakartojama ir savita“.  

 Picture 107xTelšių Žemaitės gimnazijai atstovavo direktorius Ž. Želnys, mokytoja K. Griciuvienė ir mokiniai A. Kaminskis bei G. Pakalnytė. Pastarieji pristatė gimnazijoje organizuojamus renginius, o tiksliau vieną iš jų – menų savaitę, per kurią skatinama mokinių lyderystė, suvokimas apie meną ir ugdoma saviraiška. Prisistatė ir kitos gimnazijos.   

Vėliau buvo pristatytos MMRG edukacinės erdvės, o modernizuotoje valgykloje prie kavos puodelio vyko pokalbiai, diskusijos. Visų gimnazijų atstovams buvo įteiktos dailios keramikinės statulėlės –  bendrystės simboliai.

Forumas skatino pažinti kiekvienos gimnazijos savitumą, išskirtinumą ir tiesiog bendrauti, susitikti. Atsisveikindami visi dėkojo M. Račkausko gimnazijos administracijai už puikią iniciatyvą sukviesti visų Telšių regiono gimnazijų bendruomenių atstovus dialogui apie bendradarbiavimą.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 20 svečiai (-ių) ir narių nėra