Penktadienis, rugsėjo 20, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Naujoji LMP pirmininkė - Indrė Pabijonavičiūtė

LMP prezidiumas SmallSpalio 10 dieną Lietuvos mokinių parlamentas išrinko naują pirmininkę. Ja tapo mūsų gimnazijos III b klasės mokinė Indrė Pabijonavičiūtė, o jos pavaduotoju – taip pat telšiškis, „Džiugo“ gimnazijos mokinys Edvardas Monstvilas. LMP šiuo metu dirba įvairiomis kryptimis: organizuoja valgyklų maisto fotokonkursą, diskusijas apie pamokų turinį, nariai priklauso daugybei darbo grupių: dėl kaupiamojo balo mokyklose, motyvacinio laiško stojant į aukštąsias mokyklas, mokyklų savivaldų kuratorių savivaldybėse funkcijų gryninimo. VIII LMP kadencijai liko metai, linkime mūsų gimnazijos atstovei LMP pirmininkei sėkmės!

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 28 svečiai (-ių) ir narių nėra