Antradienis, gegužės 21, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Naujoji LMP pirmininkė - Indrė Pabijonavičiūtė

LMP prezidiumas SmallSpalio 10 dieną Lietuvos mokinių parlamentas išrinko naują pirmininkę. Ja tapo mūsų gimnazijos III b klasės mokinė Indrė Pabijonavičiūtė, o jos pavaduotoju – taip pat telšiškis, „Džiugo“ gimnazijos mokinys Edvardas Monstvilas. LMP šiuo metu dirba įvairiomis kryptimis: organizuoja valgyklų maisto fotokonkursą, diskusijas apie pamokų turinį, nariai priklauso daugybei darbo grupių: dėl kaupiamojo balo mokyklose, motyvacinio laiško stojant į aukštąsias mokyklas, mokyklų savivaldų kuratorių savivaldybėse funkcijų gryninimo. VIII LMP kadencijai liko metai, linkime mūsų gimnazijos atstovei LMP pirmininkei sėkmės!

Dėl priėmimo 2019 m.

Informacija 8-tų klasių mokiniams,
norintiems nuo 2019-09-01 mokytis Žemaitės gimnazijoje:
prašymai mokytis į naujai formuojamas klases teikiami nuo balandžio 1 d.
Informacija: Šviesos g. 15, Telšiai,
tel. 78543, 78540

Skelbimas

Informacija apie laisvas darbo vietas

Telšių Žemaitės gimnazijai
reikalingas pavaduojantis matematikos
mokytojas. Klasės – II, III, IV gimnazijos.
Krūvis derinamas.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 18 svečiai (-ių) ir narių nėra