Penktadienis, rugsėjo 20, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Kelionė į Švediją ir Estiją

2016-03-20 16.11.28 SmallKovo 18 d. 2c klasės mokiniai išsiruošė į ilgai lauktą ir kruopščiai planuotą trijų dienų  kelionę. Puiki gidė vos įvažiavus į  Latviją pradėjo pasakoti įdomias istorijas apie pravažiuojamus kaimyninės šalies miestus. Pirmiausia sustojome Taline. Miestas sužavėjo išskirtine architektūra, vakarietišku įvaizdžiu. Didžiausią įspūdį paliko Talino panorama.
  Kelte “Romantika”, plaukiančiame į Švediją,  visi greitai apsiprato, skubėjo sužinoti apie pramogas (koncertus, akrobatų triukus, kavines, žaidimų kambarį). Daug kam tiesiog magėjo jaukiai įsitaisyti ir pailsėti po intensyvios dienos kajutėje. Šis keltas tarsi miniatiūrinis miestas, kuriame yra ir restoranų, ir mažas prekybos centras - viskas, ko reikia norint atsipalaiduoti, pailsėti.

  Pasiekę Švedijos krantą, išskubėjom apžiūrėti Stokholmo. Rotušės aikštėje labiausiai įsiminė salė, kurioje vyksta pokyliai Nobelio premijos laureatams.  Įdomu, kad iškilmių dalyviai turi labai mažai vietos atsisėsti, o įdomiausia tai, jog po kiekvieno pokylio vis pritrūksta įrankių, dažniausiai šaukštelių - galbūt svečiai juos kolekcionuoja, pasiima kaip atminimo dovanėles?
  Taigi, šioje kelionėje, į kurią mus lydėjo mokytojos A.Šaulytė ir A.Linkevičiutė,  mes daug sužinojome apie kitų šalių kultūrą, istoriją, praplėtėme savo akiratį, galėjome turiningai praleisti savaitgalį.

 Monika Bumblauskaitė, 2c

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 121 svečiai (-ių) ir narių nėra