Ketvirtadienis, lapkričio 14, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Žemaitės gimnazijos advento vainiko pynimo tradicijos įkvepia Telšių miesto bendruomenes

15281978 10212093699084257 1966312465 n SmallLapkričio 22 d. Telšių vaikų lopšelyje-darželyje „Berželis“ vyko šeimų vakaras-susitikimas ,,Vakarojame laukdami Advento". Vaikai kartu su  tėveliais pynė advento vainiką. Į šį vakarą buvo pakviestos ir mūsų gimnazijos atstovės kartu su dailės ir technologijų vyr. mokytoja Regina Nostiene. Monika Kybartaitė (3B) supažindino su advento vainiko istorija, o mokytoja Regina Nostienė pristatė vainiko pynimo techniką. Apibendrinant vakarą, pasak lopšelio-darželio „Berželis“ vadovės I. Daubarienės „šeimose nusipinti patys gražiausi pasaulyje vainikai, kurių niekur kitur nėra... „

Džiaugiamės maloniai praleistu laiku ir didžiuojamės, kad mūsų gimnazijos tradicinis renginys „Nusipink advento vainiką“ įkvėpia ir kitas Telšių mokymo įstaigas puoselėti šią tradiciją ir burti bendruomenę edukacinei veiklai.

Gabrielė Petkutė, III b kl.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 43 svečiai (-ių) ir narių nėra