Sekmadienis, gegužės 19, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Žemaitės gimnazijos advento vainiko pynimo tradicijos įkvepia Telšių miesto bendruomenes

15281978 10212093699084257 1966312465 n SmallLapkričio 22 d. Telšių vaikų lopšelyje-darželyje „Berželis“ vyko šeimų vakaras-susitikimas ,,Vakarojame laukdami Advento". Vaikai kartu su  tėveliais pynė advento vainiką. Į šį vakarą buvo pakviestos ir mūsų gimnazijos atstovės kartu su dailės ir technologijų vyr. mokytoja Regina Nostiene. Monika Kybartaitė (3B) supažindino su advento vainiko istorija, o mokytoja Regina Nostienė pristatė vainiko pynimo techniką. Apibendrinant vakarą, pasak lopšelio-darželio „Berželis“ vadovės I. Daubarienės „šeimose nusipinti patys gražiausi pasaulyje vainikai, kurių niekur kitur nėra... „

Džiaugiamės maloniai praleistu laiku ir didžiuojamės, kad mūsų gimnazijos tradicinis renginys „Nusipink advento vainiką“ įkvėpia ir kitas Telšių mokymo įstaigas puoselėti šią tradiciją ir burti bendruomenę edukacinei veiklai.

Gabrielė Petkutė, III b kl.

Dėl priėmimo 2019 m.

Informacija 8-tų klasių mokiniams,
norintiems nuo 2019-09-01 mokytis Žemaitės gimnazijoje:
prašymai mokytis į naujai formuojamas klases teikiami nuo balandžio 1 d.
Informacija: Šviesos g. 15, Telšiai,
tel. 78543, 78540

Skelbimas

Informacija apie laisvas darbo vietas

Telšių Žemaitės gimnazijai
reikalingas pavaduojantis matematikos
mokytojas. Klasės – II, III, IV gimnazijos.
Krūvis derinamas.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 91 svečiai (-ių) ir narių nėra