Sekmadienis, rugsėjo 22, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Debatai LITEXPO salėje

15226469 1300872576620674 2111927574 n SmallLapkričio 26 dieną, ankstų šeštadienio rytą, lydimi istorijos mokytojos V. Vaičiulienės, išvykome į Vilnių. Pagrindinis kelionės tikslas – parodomieji debatai tema „Moksleiviams turėtų būti uždrausti namų darbai“. Debatai vyko LITEXPO salėje parodos „Mokykla 2016“ metu. Mūsų gimnazijos debatų klubo narės Emilija Gailiūtė (II a), Vaiva Nostytė (II c) ir Indrė Pabijonavičiūtė (IV b) debatavo kartu su Mažeikių Gabijos gimnazijos mokiniais.  Lietuvos Junior Achievement parengta tema mums, moksleiviams, nedavė ramybės net ir po debatų: diskutavome, bandėme surasti atsakymus į kylančius klausimus apie namų darbus ir apskritai apie visą švietimo sistemą, gilinomės į  jos teigiamas ir neigiamas puses. Dauguma gimnazistų buvo sužavėti šiuo intelektualiu žaidimu, kurio įrašą galite pažiūrėti atidarę šią nuorodą  – https://www.facebook.com/JALithuania/videos/1337253696325430/?pnref=story .

Debatai buvo tik viena iš daugelio „Mokykla 2016“ parodoje siūlomų veiklų. Ten susipažinome su naujosiomis technologijomis, mokslo išradimais, stebėjome įvairius mokslinius eksperimentus, sužinojome apie veikiančia gyvąją biblioteką. Apžiūrėję parodą vykome į senamiestį, Katedros aikštėje stebėjome Kalėdų eglutės įžiebimą.

Tai buvo nepamirštama šeštadienio kelionė, suteikusi daug patirties, sukėlusi begalę emocijų ir nė vieno nepalikusi abejingo. Visus norinčius patirti nepamirštamų emocijų, kokias patyrėme mes, mielai kviečiame prisijungti prie debatų klubo. Tai padaryti galite susisiekę su istorijos mokytoja, debatų klubo vadove, V. Vaičiuliene arba su bet kuriuo debatų klubo nariu.

Emilija Gailiūtė, IIa

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 36 svečiai (-ių) ir narių nėra