Ketvirtadienis, lapkričio 14, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

„Savoje mokykloje daugiau jaudulio nei Seimo tribūnoje“

156 SmallVasario 2 dieną gimnazijoje lankėsi  buvusi mokinė Monika Vitkutė- Navickienė. Šiuo metu Monika yra Lietuvos Respublikos Seimo TS-LKD  frakcijos narė. Ji laimėjo Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje.

 Monika bendraudama su gimnazijos bendruomene prisiminė savo aktyvų  dalyvavimą mokyklos veikloje:  „Mokyklos laikais buvau gana didelė nenuorama, todėl būtent gimnazijos bendruomenė, mokytojai ir auklėtoja mane stipriai formavo bei davė didelį postūmį tolimesnei veiklai ir darbams. Esu labai dėkinga daugeliui gimnazijos mokytojų ir savo klasės auklėtojai Bronislavai Grigaitei. Taip pat ryškų prisiminimą paliko ir mokytoja Astra Ladukaitė, kuri ne tik išmokė suvokti ir suprasti tekstą, bet ir pamėgti literatūrą. “

Buvusi gimnazistė papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki LR Seimo rūmų. Atsisveikindama Monika mokyklai padovanojo Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Akto kopiją, dvi prof. V. Landsbergio knygas su autografais ir metinę žurnalo „VALSTYBĖ“ prenumeratą. Klasės vadovei B.Grigaitei prisiminimui įteikė knygą „Baltų menas“.

Seimo narė Monika Navickienė atsisveikindama linkėjo mokiniams būti aktyviems savo šalies patriotams ir kūrėjams.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 40 svečiai (-ių) ir narių nėra