Penktadienis, rugsėjo 20, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Gimnazistei LCC tarptautinio universiteto nominacija

20170317 161651 SmallKovo 17 dieną Klaipėdoje vyko nacionalinis jaunųjų oratorių konkursas, kurį jau dvidešimtą kartą organizavo LCC tarptautinis universitetas ir Lietuvos angliškai kalbančiųjų bendrija (ESU). Oratoriai  kalbėjo angliškai, konkurso tema buvo „Taika, tai ne tik karo nebuvimas“.

Dalyvavo trisdešimt trys oratoriai – moksleiviai iš Žemaitijos ir visos Lietuvos. Juos vertino komisija, kurią sudarė JAV ir Didžiosios Britanijos ambasadų Lietuvos respublikoje darbuotojai, LCC lektoriai bei  ESU nariai.

 Oratorių konkurse dalyvavo IV b klasės mokinė Dovilė Lučinskaitė (mokytoja Elė Kakanauskienė), ji pateko  į finalinį devynetuką. Dovilė mėgsta tapyti, tad kalbėjo tema „Aš piešiu taiką, o ne karą“ ir aiškino, kad labiausiai skirtingų kultūrų žmonėms suartėti ir konfliktus spręsti padeda meno kūriniai. Dovilė Lučinskaitė  pelnė LCC tarptautinio universiteto nominaciją, teikiamą už kūrybišką mąstymą, ir dovaną, tikrai pravarčią būsimajai oratorei. Ji šių metų liepos 10 – 28 dienomis galės nemokamai mokytis  anglų kalbos vasaros kursuose, kuriuos rengia LCC lektoriai. Tai rimta dovana, nes tie kursai  yra gana brangūs (apie 500 eur).

Visus devynis finalistus suvenyrais bei atminimo dovanėlėmis apdovanojo JAV ambasada LR bei UAB „Telia“.

Anglų kalbos mokytoja Elė Kakanauskienė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 75 svečiai (-ių) ir narių nėra