Trečiadienis, rugsėjo 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Respublikinis moksleivių konkursas „Jūrų keliais“

unnamed SmallBalandžio 28 d. Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje vyko konkursas „Jūrų keliais“, kuriame dalyvavo 12 komandų iš įvairių Lietuvos gimnazijų. Žemaitės gimnazija šiame konkurse dalyvavo pirmą kartą, tačiau, kaip nutarė, ne paskutinį.

Didžiulis būrys konkurso dalyvių gyveno vienu tikslu: išgyveno pačias gražiausias akimirkas LAJM! Virš 200 dalyvių dalyvavo rungtyse, mėgavosi nauja patirtimi. Gimnazijos komanda užsivadinusi  „ Keiti žemaite“ konkursui ruošėsi labai atsakingai: vyko į Telšių gaisrinę, mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, rišo jūrinius mazgus, mokėsi signalines jūrų vėliavų reikšmes ir atliko kitas užduotis.

„Keiti žemaite“  komandai sekėsi, jie papuolė tarp prizininkų, bet, manome, kad pralaimėjusių šiame konkurse nėra, nes visos komandos praėjo vandenį ir dūmus, išgelbėjo nukentėjusius, įveikė vandenynus ir nugalėjo savo baimes ir nepasitikėjimą.

Komandą subūrė ir ruoštis konkursui padėjo mokytoja Aurelija Šviežikienė. Komandą iki galo lydėjo ir ruoštis padėjo karjeros koordinatorė Rosita Gaižauskienė. Gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vaida Urvakienė pamokė teikti pirmąją pagalbą. Visi komandos nariai dirbo vieningai ir tikslingai!

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 34 svečiai (-ių) ir narių nėra