Ketvirtadienis, lapkričio 14, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Telšių rajono mokinių bendradarbiavimo renginys ,,Lyderystė mus vienija“

unnamed Small

Mūsų laikas ribotas, tad nešvaistykime jo gyvendami kažkieno kito gyvenimą. Neleiskime kitų nuomonei tapti savo vidiniu balsu. Turėkime drąsos įsiklausyti į savo širdies ir intuicijos balsą. Visa kita tik po to.“

Šie Steve Jobs žodžiai puikiai tinka lyderystės idėjos esmei suvokti. Apie lyderystę kalbama  vis daugiau, bendruomenėse siekiama atskleisti kuo daugiau nepastebėtų talentų, paskatinti išeiti iš komforto zonos ir veikti.  O koks turi būti lyderis? Apie tai ir diskutavo Telšių rajono mokyklų mokinių komandos, susirinkusios į bendradarbiavimo renginį „Lyderystė mus vienija“. Renginį organizavo Telšių Žemaitės gimnazija, kuri šiemet perėmė projekto LL2 veiklos koordinavimą. Lyderystės renginio rajono mokyklų mokiniams idėją įgyvendino gimnazijos mokinių Prezidentūra, bendradarbiaudama su mokytoja K. Griciuviene, koordinuojančia lyderių grupės veiklą mokykloje. Renginyje dalyvavo septynių mokyklų komandos: Telšių „Džiugo“ gimnazijos, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos, Telšių Žemaitės gimnazijos, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos, Telšių „Kranto“ progimnazijos ir Telšių „Atžalyno“ progimnazijos.

Renginyje mokiniai susipažino žaisdami žaidimą ,,Knee to knee“ (liet. „Kelias į kelią“), kai sėdėdami vienas prieš kitą  atsakinėjo į pateiktus klausimus apie save, savo svajones ir ateities planus. Komandos kūrė lyderio plakatą, inscenizavo nurodytą lyderio savybę. Galiausiai padarė išvadas, kad lyderis turi būti komunikabilus, drąsus, entuziastingas, sugebėti greitai spręsti problemas. Šias savybes mokiniai pasižadėjo tobulinti. Visi dalyviai pritarė, kad tokių renginių tikrai reikia, nes taip jie ne tik smagiai praleidžia laiką, susipažįsta su naujais žmonėmis, bet ir kuria, tobulina savo asmenybę – mokosi būti lyderiais.

 

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 36 svečiai (-ių) ir narių nėra