Sekmadienis, rugsėjo 22, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

JAV diplomatai nori aktyviau bendrauti su mokiniais

jav 03 SmallJAV ambasados LR darbuotojai baigiantis rugpjūčiui (2017 08 21) surengė priėmimą, į kurį pakvietė mokytojus ir mokinius iš tų mokyklų kurios vienaip ar kitaip bendravo su ambasada – dalyvavo projektuose, kvietėsi JAV diplomatus ar kitaip domėjosi gyvenimu JAV. Priėmime dalyvavo keliolika mokytojų, kuriuos lydėjo mokinių trejetukai. Tarp jų ir Telšių Žemaitės gimnazijos anglų kalbos mokytoja Elė Kakanauskienė, ją lydėjo gimnazistai Ainė Drėlingytė  ir Justinas Jonavičius – šių metų abiturientai bei antrokė Kotryna Dacytė.

Priėmimas  vyko JAV ambasadorės JE Anne Hall rezidencijoje Žvėryne. Kadangi ambasadorė atostogauja, todėl susirinkusius pasveikino laikinasis JAV ambasados reikalų patikėtinis Howard Solomon, kuris pasidžiaugė, kad bendravimas su LR mokiniais bei mokyklų koletyvais kasmet aktyvėja. Priėmimą, skirtą būtent mokytojams ir mokiniams, JAV ambasada LR surengė pirmąjį kartą.

Vėliau su gimnazistais aktyviai bendravo diplomatai ir kiti ambasados darbuotojai, kurie pasakojo apie galimybes bendrauti su JAV mokyklomis, mainų programas, galimybę studijuoti JAV universitetuose, mokytojams apie įvairius JAV vykstančius tobulinimosi kursus ir galimybes  ten patekti. Buvo priminta, kad pakviesti diplomatai noriai vyksta į LR mokyklas ir bendrauja su mokytojais bei mokiniais.

Priėmimo metu ambasados darbuotojai svečius vaišino  amerikietiškais mėsainiais.

Anglų kalbos  mokytoja Elė Kakanauskienė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 99 svečiai (-ių) ir narių nėra