Trečiadienis, rugsėjo 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Įspūdžiai iš tarptautinės stovyklos

Rugsėjis ką tik prasidėjo, o mes jau ilgimės savo vasaros nuotykių. Vasarai įpusėjus penki mokiniai iš Telšių rajono gimnazijų, Kotryna Vilkaitė (Telšių Žemaitės gimnazija), Goda Monstavičiūtė (Telšių Žemaitės gimnazija), Claes Aleks Elmgren (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija), Paulius Kačinskas (Telšių „Džiugo“ gimnazija) ir Ignas Janulevičius (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija), lydimi Telšių Žemaitės gimnazijos anglų kalbos mokytojos Kristinos Griciuvienės, keliavo į Prancūziją, Sent-Egrevo miestą, kuriame buvo organizuota tarptautinė  jaunimo stovykla, skirta artimesniam Europos Sąjungos šalių pažinimui. Susidraugavome su jaunimu iš Krnovo (Čekija), Sent-Egrevo (Prancūzija) ir Minsk Mazowiecki  (Lenkija), kadangi visi buvome pakviesti į stovyklą siekiant įgyvendinti  šių miestų tarpusavio bendradarbiavimo sutartis.

21442097 1938527376399993 859073724 n SmallDirbdami grupėse smagiai visi kartu leidome laiką: kūrėme plakatus apie Europos Sąjungą, draugystę, žaidėme sportinius žaidimus, o vakarais vykdavo vakaronės, kurių metu pristatydavome miestą, iš kurio atvykome. Buvo išties malonu, kai mums pristatant Telšių miestą bei rodant nuotraukas, visi juo grožėjosi.

Nors Prancūzijoje buvome tik savaitę, bet turiningai praleidome laiką aplankydami gražiausias Sent-Egrevo vietas. Neišblėstamą įspūdį paliko Grenoblio miestas bei didingi Alpių kalnai. Dėkojame Telšių r. savivaldybei už galimybę dalyvauti šioje stovykloje bei reprezentuoti  Telšius tarptautiniame renginyje.

K. Vilkaitė ir K. Griciuvienė (Telšių Žemaitės gimnazija)

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 26 svečiai (-ių) ir narių nėra