Trečiadienis, rugsėjo 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Mokytojai dalijosi gerąja patirtimi

24138898 10214772461766076 757242752 o SmallLapkričio 23 dieną Žemaitės gimnazijoje vyko gerosios patirties seminaras “Vadovavimas mokymuisi: mokymo(si) integralumas, suasmeninimas, inovatyvių ugdymo(si) priemonių naudojimas, lyderystė mokymuisi “,  kuriame dalyvavo  Šiaulių rajono mokytojai ir mokiniai. Programos vadovė – direktoriaus  pavavaduotoja ugdymui Astra Ladukaitė. Pedagogai stebėjo pamokas, klausė pranešimo, dalyvavo aptarime ir diskusijoje.

Integruotą geografijos ir anglų kalbos pamoką IIb klasėje vedė mokytojos A. Šviežikienė, E. Kakanauskienė ir R. Blaževičienė. Svečiai taip pat stebėjo chemijos pamoką IId klasėje, kurią vedė mokytoja S. Gustienė ir anglų kalbos pamoką Ia  klasėje, kurią vedė R. Baltmiškė. Po to mokytojai klausė R. Baltmiškės pranešimo „IT naudojimo galimybės“ ir patys išbandė įvairias kompiuterines programėles. Atvykę mokiniai  dalyvavo net 2 pamokose, kurias vedė K. Griciuvienė, dalijosi patirtimi su mokinių prezidentūra, apžiūrėjo gimnaziją .

Gimnazijos svečiai ir šeimininkai susitikimo pabaigoje susėdo prie kavos puodelio ir pasidalijo  įspūdžiais apie gerosios patirties seminarą. Savo vizitą Telšiuose Šiaulių rajono mokytojai ir mokiniai baigė mėgaudamiesi anglų k. mokytojos E. Kakanauskienės vedama ekskursija po Telšių miestą.

Anglų kalbos mokytoja Raimonda Baltmiškė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 22 svečiai (-ių) ir narių nėra