Ketvirtadienis, lapkričio 14, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Septynių laidų turnyras

100 tinklinis SmallTelšių Žemaitės gimnazijoje tinklinis yra populiarus žaidimas. Vyksta gimnazijos ir rajono moksleivių varžybos, žaidžia gimnazijos bendruomenės nariai, kadaise gimnazijoje mokėsi ir tinklinį savo laiku žaidė respublikos rinktinės, narys daugelio varžybų čempionas ir prizininkas Viktoras Krimelis. Tinkliniu „serga“ ir TŽG kūno kultūros mokytoja Vida Statkienė. Jai aktyviai talkina kūno kultūros mokytojas Ernestas Regelskis. Pasak mokytojos Vidos, jie jau išlydėjo iš gimnazijos septynias jaunųjų tinklininkų laidas. Pirmąjį balandžio savaitgalį Žemaitės gimnazijoje buvo surengtas tinklinio turnyras, kuriame žaidė visų septynių laidų buvę ir esami gimnazistai tinklininkai bei tinklininkės. Turnyras skirtas gimnazijos 100 - mečiui. Buvo sudarytos keturios mišrios komandos – šešetukai.

Nugalėtojais tapo Viliaus Liubarto vadovaujama komanda „Rinktinė,“ nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo, antra buvo „Žemaitės gimnazijos bendruomenė“ (vadovas Julius Svirušis), trečia - komanda „Tekšt“ (vadovas Simonas Vaišys), o ketvirti - „Spindulėliai“( vadovė Gabrielė Vitkauskaitė).

V. Statkienė pasidžiaugė, kad turnyras pasižymėjo itin gražiu žaidimu. Pasak jos, nugalėtojai buvo visi, visi tinklininkai nuoširdžiai pagerbė gimnaziją bei pasimėgavo žaidimu. Turnyro dalyvius pasveikino TŽG direktorius Žydrūnas Želnys, prizininkams buvo įteikti medaliai, pirmos vietos laimėtojams taurės. Tradiciškai apdovanoti kiekvienos komandos geriausieji žaidėjai ir žaidėjos.

Anglų kalbos mokytoja Elė Kakanauskienė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 63 svečiai (-ių) ir narių nėra