Šeštadienis, rugpjūčio 24, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Įspūdžiai iš vokiečių kalbos olimpiados

IMG 2046 2Lukas SmallGegužės 4-5 d.d. dalyvavau respublikinėje vokiečių kalbos ((Litauische Deutscholympiade)   olimpiadoje, kuri vyko Palangoje, Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje.

Olimpiadoje teko atlikti įvairias užduotis: rašyti rašinį, grupėje diskutuoti pagal ištrauktą temą ir daryti projektinį darbą. Kiekviena grupė turėjo savo paruoštą darbą-pristatymą parodyti viešai komisijai ir visiems dalyviams. Tai buvo įdomu ir naudinga : projekto tema labai įdomi „Into the future: wer weiss, was in der Zukunft passieren wird?“ (Į ateitį: kas žino, kas nutiks ateityje?), vaidinimo mintis buvo skirtingomis situacijomis parodyti, jog niekas nežino, kas nutiks rytoj.

Olimpiada patiko, nes suradau draugų, turėjau galimybę ne tik „pasimatuoti“ savo vokiečių kalbos žinių ir gebėjimų lygį, bet ir pamatyti, įsitikinti, kad kalbų mokymasis - tai didelė galimybė keliauti, pažinti, bendrauti, išreikšti save ir atrasti daug naujų dalykų. Getės institutas buvo vienas iš olimpiados organizatorių ir rėmėjų. mokiniai nugalėtojai (skirtingų B1-B2 lygių ) gavo stipendiją ir teisę dalyvauti nacionalinėje vokiečių kalbos olimpiadoje Freiburge(Vokietija).

Džiaugiuosi suteikta proga dalyvauti tokio lygio olimpiadoje ir mokytojos D. Dambrauskienės pastangomis bei rūpesčiu ruošiant mane olimpiadai.

Lukas Barčiauskis, III a klasė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 27 svečiai (-ių) ir narių nėra