Penktadienis, lapkričio 22, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ III vietos nugalėtojai

nuotr. Nr 2 SmallRespublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ III vietos nugalėtojais tapo Žemaitės gimnazijos mokinių komanda. Penki mūsų mokiniai – A. Serva (IId), E. Adomaitytė (IId), S. Jokubauskas (IIIb), G. Abelkis (IIIb) ir M. Macas (IIIc) – savarankiškai susibūrė į komandą, kurią pavadino SEGMA.

Šiais metais atnaujinto tradicinio konkurso formatą sudarė trys pagrindinės rungtys – „Protų mūšis“, „Pabėgimo kambarys“ ir orientacinės varžybos, surengtos nuotykių žaidimo „Encounter“ pavyzdžiu. Gegužės 24 d. apsiginklavusios teisinėmis žiniomis, mobiliojo ryšio programėlėmis ir informacijos paieškos sistemomis, 10 geriausių Lietuvos moksleivių komandų skersai ir išilgai išnaršė sostinės senamiestį, ieškodamos 20 Vilniaus vietų, susijusių su teisėsaugos bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio istorija bei kiekvienoje vietoje atliko įvairias iš policijos pareigūnų praktikos parengtas teisines ir sportines užduotis. Naujuoju konkurso formatu, kurį itin gerai įvertino jo dalyviai, policija siekė ne tik suteikti moksleiviams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių bei auginti sau lygiavertę pamainą, bet ir skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą.

Mūsų mokyklos mokiniai įrodė ne tik atsakingumą, pilietiškumą, bet ir savo asmeninę brandą, nes savarankiškai ruošėsi tiek rajoniniam, tiek apskrities, tiek respublikiniam turui. Man, lydinčiai mokytojai, teko neišpasakytas džiaugsmas ir garbė stebėti šių mūsų gimnazistų triumfą Lietuvos Konstitucinio Teismo salėje. Mačiau tądien šiuos jaunus žmones siekiančius bendro tikslo, lyderiaujančius ir randančius kompromisą, gebančius ne tik kaupti žinias, bet ir naudotis įgytomis kompetencijomis, mačiau puikias jų žmogiškąsias savybes. Mačiau juos kaip viltingą Lietuvos ateitį!

Ačiū, Arnai, Egle, Simonai, Gyti, Mantvydai, tegu jūsų pilietiškumas ir savarankiškumas tampa pavyzdžiu!

Mokytoja S. Albrikienė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 39 svečiai (-ių) ir narių nėra