Sekmadienis, rugsėjo 22, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Aktyvi gimnazistų MEPA veikla

received 1820468627991545 SmallEuropos parlamento informacijos biuras Lietuvoje jau antrus metus įgyvendina programą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ . Programos tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje. Vykdant šį projektą numatytos tiek formaliojo ugdymo (integruotos pamokos apie ES ir Europos Parlamentą), tiek neformaliojo ugdymo ( Europos dienos renginiai, diskusijos, informacijos apie EP ir ES sklaida) priemonės. Telšių Žemaitės gimnazija jau antrus metus iš eilės prisijungė prie šios tarptautinės programos. Mūsų gimnazijoje už projektą yra atsakingi vyresnieji ambasadoriai – mokytojos V. Vaičiulienė ir R. Baltmiškė. Šioms mokytojoms talkina 24 jaunesnieji ambasadoriai (aktyvūs ir iniciatyvūs moksleiviai, padedantys organizuoti renginius, kurti informacijos centrą mokykloje ir vykdyti veiklas, susijusias su projektu). Iš viso Lietuvoje prie šios tarptaustinės programos 2017-2018 m.m. prisijungė 88 ugdymo įstagos. Mūsų gimnazijos komanda varžėsi su kitų gimnazijų komandomis MEPA projekte dėl skatinamųjų prizų (kelionių) į Strasbūrą ar Briuselį. Ir mums pavyko! Telšių Žemiatės gimnazija buvo įvertinta kaip aktyviausiai pasirodžiusi, iškovojo pirmą vietą Lietuvoje. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mokeisleiviai ir vėl galės aplankyti Europos Sąjungos institucijas.

Ačiū visiems mokytojams ir mokyklos bendruomenei, prisidėjusiai prie programos MEPA įgyvendinimo.

Visą projekto dienoraštį galite rasti šioje paskyroje: https://www.facebook.com/tzg.mepa/

Anglų k. mokytoja R. Baltmiškė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 80 svečiai (-ių) ir narių nėra