Penktadienis, lapkričio 22, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Gimnazistai dalyvavo pasaulinėje akcijoje

20180915 101807 SmallAkcija

Dauguma telšiškių turbūt nežino, kad šių metų rugsėjo penkiolikta diena buvo penkiasdešimt trijose pasaulio valstybėse paskelbta saugomų teritorijų tvarkymo diena. Gal to būtų nežinoję ir Telšių Žemaitės gimnazijos mokiniai, jei apie tai nebūtų paskelbusi geografijos mokytoja Aurelija Šviežikienė. Tad prie akcijos prisijungė būrelis gimnazijos pirmokų su savo vadovėmis Ele Kakanauskiene ir Aina Šiaulyte.

Dalyviai

Gimnazistai ir mokytojos šeštadienio rytą atvyko į Ožtakius – šiame kaime įsikūrusi Varnių regioninio parko administracija. Maloniai nustebino gausus būrys „Žemaitijos pieno” darbuotojų. Atvykėlius priėmė ir administracijos pastate įrengtą ekspoziciją aprodė Varnių regioninio parko specialistas Linas Šedvilas. Vėliau savanoriai ėjo tvarkyti Gintarų tako ir Lūksto pakrantės. Žemaitės gimnazijos gimnazistai, vadovaujami girininko VygantoTekoriaus, tvarkė Jomantų taką.

Įdomu

Gimnazistai ir mokytojos surinko šiukšles, nuvalė stendus bei apgenėjo aplink stendus augančią augmeniją, kad tų stendų nestelbtų. Surinko šiukšles iš šiukšlinių. Taip pat rado negyvą lapiuką perkąsta gerkle. Pasak V. Tekoriaus, tai galėjo padaryti lūšis. Pamatė „smetanską“ žalią varlę, rado baravykų. Anot girininko, Jomantų pažintiniam takui tvarkyti neskiriama jokių lėšų, tad ši talka buvo tikrai naudinga. Be telšiškių, į talką atvyko nedaug pavienių entuziastų...

Mokytoja Elė Kakanauskienė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 53 svečiai (-ių) ir narių nėra