Ketvirtadienis, lapkričio 14, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Debatų turnyras Kauno Jėzuitų gimnazijoje

20181117 131710 SmallLapkričio 17 d. vyko respublikinis naujų debatininkų turnyras tema ,,Ar plėtra į Rytus turėtų tapti Europos Sąjungos prioritetu?" Dalyvavo 46 komandos iš visos Lietuvos.

Telšių Žemaitės gimnazijos debatininkams atstovavo 3 komandos. Tai Jogilė Vaitkaitytė, Kotryna Petkutė, Dominykas Vaitiekus, Gediminas Tautavičius, Mantas Vėlavičius, Ignas Lapeikis, Samanta Bukantaitė, Evelina Mikutaitė, Adriana Badinaitė ir Kristupas Bagdonas. Kristupas debatavo su Švenčionių komanda.
Komandoms teko kautis po tris kartus - tiek teigiančiųjų tiek neigiančiųjų pozicijoje.

Sėkmė lydėjo Samantą, Eveliną ir Adrianą. Merginos atrankinėse kovose pasiekė visas pergales ir pateko į ketvirftinalį. Pasak Debatų centro direktorės Virginijos Pakšienės, kiekvienas dalyvis turnyro metu „paaugo“ visomis prasmėmis – praplėtė savo žinias debatuojama tema, gavo daug naudingų patarimų iš teisėjų, mokėsi ir įgijo patirties iš savo oponentų.

Įspūdžiais dalijosi ir patys dalyviai:

Ignas Dominykas Lapeikis:  Daug sužinojome apie debatavimą ir pamatėme, kokios stiprios yra kitos komandos. Žinoma, darėme klaidų, bet teisėjai mums jas paaiškino ir buvo labai draugiški.
Debatai yra jėga

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 54 svečiai (-ių) ir narių nėra