Trečiadienis, rugsėjo 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Konferencija mokytojams ir mokiniams

Lapkričio 14 dieną Tauragės Žalgirių gimnazijoje vyko anglų kalbos mokytojų ir mokinių organizuota konferencija „Be The Change You Want To See In The World“ – „Tu Gali Pakeisti Pasaulį – Pradėk Nuo Savęs!“

Renginyje dalyvavo mokiniai iš Panevėžio Juozo Miltinio, Šiaulių Simono Daukanto, Vilniaus Užupio, Kėdainių Šviesiosios, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio, Pagėgių Algimanto Mackaus, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio, Tauragės „Versmės“ gimnazijų,  KTU inžinerijos licėjaus ir Pagėgių sav. Piktupėnų pagrindinės mokyklos. Telšių Žemaitės gimnazijai atstovavo Eglė Adomaitytė, Viktorija Baliutavičiūtė, Dominyka Rauktytė ir Eva Rubinaitė.
Konferencijos pradžioje įkvepiančią kalbą apie pokyčius sakė LCC tarptautinio universiteto Anglų kalbos katedros vedėja Robin Gingerich. Po skatinančios susimąstyti kalbos pranešėja suskirstė konferencijos dalyvius į grupes, kuriose mokiniai turėjo pateikti idėjų, kaip gali jauni žmonės prisidėti prie pasaulio problemų sprendimo.
Po plenarinės sesijos mokiniai buvo pakviesti į nurodytus kabinetus, kuriuose jų laukė moderatoriai – Žalgirių gimnazijos moksleiviai. Auditorijose mokiniai pristatė savo paruoštas kalbas, o moderatoriai išrinko po nugalėtoją iš kiekvienos grupės. Malonu, kad mūsų gimnazisčių Eglės Adomaitytės (mokyt. E.Kakanauskienė) ir Dominykos Rauktytės (mokyt. R.Blaževičienė) kalbos buvo pripažintos geriausiomis.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 94 svečiai (-ių) ir narių nėra