Šeštadienis, gegužės 25, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Sėkmė anglų kalbos skaitovų konkurse

Skaitovės 2018 SmallTelšių V.Borisevičiaus gimnazijoje vyko VIII rajoninis anglų kalbos skaitovų konkursas „100 žodžių Lietuvai“, skirtas atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Dalyvavo mokiniai iš Telšių V.Borisevičiaus, Žemaitės, „Džiugo“ ir Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijų.

Renginyje mokiniai klausėsi žymių lietuvių poetų klasikų Maironio, Justino Marcinkevičiaus, Janinos Degutytės, Bernardo Brazdžionio eilių anglų kalba, girdėjo ištrauką iš Rūtos Šepetys knygos „Tarp pilkų debesų“, Popiežiaus maldą už taiką, tautinį sąmoningumą keliančius dainų tekstus.

Mūsų gimnazijai atstovavo skaitovės Ugnė Daraškevičiūtė (IIa), Jogilė Vaitkaitytė (IIc) ir Emilija Gailiūtė (IVa). Šiame konkurse abejingų nepaliko ne tik Popiežiaus maldos žodžiai, bet ir tai, kaip juos išjautė Emilija Gailiūtė (mokyt. R.Baltmiškė). Emilija užėmusi I-ąją vietą, antroji vieta skirta Ugnei Daraškevičiūtei (mokyt. R.Blaževičienė). Trečiąją pasidalino gimnazistai iš „Džiugo“ ir V.Borisevičiaus gimnazijų. Konkurse varžėsi ir meninės kompozicijos dalyviai. Komisijos sprendimu Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos meninė kompozicija buvo geriausia.

 

Dėl priėmimo 2019 m.

Informacija 8-tų klasių mokiniams,
norintiems nuo 2019-09-01 mokytis Žemaitės gimnazijoje:
prašymai mokytis į naujai formuojamas klases teikiami nuo balandžio 1 d.
Informacija: Šviesos g. 15, Telšiai,
tel. 78543, 78540

Skelbimas

Informacija apie laisvas darbo vietas

Telšių Žemaitės gimnazijai
reikalingas pavaduojantis matematikos
mokytojas. Klasės – II, III, IV gimnazijos.
Krūvis derinamas.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 60 svečiai (-ių) ir narių nėra