Ketvirtadienis, rugsėjo 19, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Išvyka į VŠĮ „Telšių uodegėlė“

ššššššVasario 4 d. II b klasė ir dalis II a klasės mokinių su mokytoja D. Dambrauskiene bei klasės vadove R.Gaižauskiene aplankė VŠĮ „Telšių uodegėlė“. Tai netradicinė pamoka- išvyka.

Pamokos tema - „Šuo – žmogaus draugas“. Tikslas – pamatyti ir išgirsti, kaip gyvena mūsų keturkojai draugai, kokios jų istorijos.

Įmonės vadovė Roma Puidokienė ir darbuotoja-savanorė Roberta Šliogerytė su didele meile kalbėjo apie savo globotinius- kates ir šunis, pasakojo, kaip rūpinasi jais visais, gydo sunkiai sergančius ir žmonių traumuotus gyvūnėlius.

„Telšių uodegėlė“ tai ne pelno siekianti organizacija, todėl darbuotojai-savanoriai negauna jokio užmokesčio. Darbuotoja-savanorė Roma džiaugiasi, kad yra 26 savanoriai, kurių didžioji dalis –jaunimas.

Mokiniai ne tik išklausė įvairias šunelių istorijas, bet ir bendravo su jais: vedžiojo po lauką, žaidė ir glostė. Mes visi galėjome įsitikinti, kokie keturkojai gali būti draugiški, meilūs ir dėkingi, kai jiems skiri nors truputį dėmesio ir meilės.

„Telšių uodegėlė“ laukia tikrų gyvūnėlių draugų, pagalbininkų, o gal ir šeimininkų. Mes  akivaizdžiai įsitikinome, kad jiems labai reikalinga mūsų visų pagalba ir dėmesys. Esame dėkingi darbuotojoms- savanorėms už jų šiltą bendravimą ir skirtą laiką mums.

                                     Mokytoja Daliutė Dambrauskienė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 75 svečiai (-ių) ir narių nėra