Penktadienis, rugsėjo 20, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

DRAUGŲ savaitė gimnazijoje

draugaiKovo 18-22 dienomis gimnazijoje buvo pašėlusi savaitė! Šią savaitę  paskelbėme DRAUGŲ savaite, todėl mokykloje iškabinome mandagumo frazes, o ketvirtadienį visa mokykla buvo kviečiama šokti draugų „flashmobą“. Šiuo laikotarpiu gimnazija dalyvavo projekte „MAINŲ SAVAITĖ'19“. Mūsų mokyklos pirmų, antrų klasių mokiniai pamokas lankė Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje, o pas mus atvyko mokiniai iš Telšių ,,Džiugo" gimnazijos. Pirmadienį atvykę gimnazistai pristatė savo mokyklą, antradienį dalyvavo viktorinoje, kurioje buvo tikrinamos jų žinios apie mūsų gimnaziją, trečiadienį kartu su visa mokyklos bendruomene dalyvavo protmūšyje, ketvirtadienį surengėme jiems turą po svarbias gimnazijos vietas, kartu aplankėme mokyklos muziejų. Penktadienį dalyvavome baigiamajame „MAINŲ SAVAITĖS'19“ renginyje savivaldybėje, kur kartu apžvelgėme projekto metu patirtus įspūdžius bei įgytas žinias. Kovo 20d. minėjome Žemės dieną - surengėme tarp klasių protmūšį, skirtą šiai dienai paminėti. Kovo 22-ąją minėjome tarptautinę vandens dieną, todėl kvietėme bendruomenės narius atsigaivinti stikline gaivaus vandens Taigi, savaitė, pilna įvykių, prabėgo nejučia, palikdama tik pačius geriausius atsiminimus.

 Žemaitės gimnazijos mokinių prezidentė Augustė Stupuraitė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 45 svečiai (-ių) ir narių nėra