Trečiadienis, rugsėjo 18, 2019

„Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“

Projektą  inicijavo  žurnalistas  Andrius Tapinas. Projekto tikslas – į mokyklas atvykę žinomi žmonės  papasakoja savo sėkmės istorijas, kad moksleivius  ir vietos gyventojus padrąsintų, įkvėptų ir palaikytų siekti svajonių bei tikslų.

Paraišką dalyvauti projekte pateikė iniciatyvūs mūsų bendruomenės nariai - mokiniai Haroldas Vaičkus  (IVa kl.) ir Gabija Būtaitė (IIId kl.), mokytojos Dalia Pabrėžienė, Vilija Vaičiulienė, soc. pedagogė Loreta Zuokienė.

 Dėkojame iniciatoriams, nes jų dėka mūsų gimnazija pateko į projektą - iš 900 šalies mokyklų pateiktų paraiškų buvo atsirinkta 60!  Iki gegužės kas mėnesį atvažiuos į gimnaziją po žinomą Lietuvos žmogų – nuo valstybės vadovų iki TV laidų vedėjų, verslininkų ir ekonomistų, menininkų. 

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018