Pirmadienis, gegužės 20, 2019

„Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“

Projektą  inicijavo  žurnalistas  Andrius Tapinas. Projekto tikslas – į mokyklas atvykę žinomi žmonės  papasakoja savo sėkmės istorijas, kad moksleivius  ir vietos gyventojus padrąsintų, įkvėptų ir palaikytų siekti svajonių bei tikslų.

Paraišką dalyvauti projekte pateikė iniciatyvūs mūsų bendruomenės nariai - mokiniai Haroldas Vaičkus  (IVa kl.) ir Gabija Būtaitė (IIId kl.), mokytojos Dalia Pabrėžienė, Vilija Vaičiulienė, soc. pedagogė Loreta Zuokienė.

 Dėkojame iniciatoriams, nes jų dėka mūsų gimnazija pateko į projektą - iš 900 šalies mokyklų pateiktų paraiškų buvo atsirinkta 60!  Iki gegužės kas mėnesį atvažiuos į gimnaziją po žinomą Lietuvos žmogų – nuo valstybės vadovų iki TV laidų vedėjų, verslininkų ir ekonomistų, menininkų. 

Dėl priėmimo 2019 m.

Informacija 8-tų klasių mokiniams,
norintiems nuo 2019-09-01 mokytis Žemaitės gimnazijoje:
prašymai mokytis į naujai formuojamas klases teikiami nuo balandžio 1 d.
Informacija: Šviesos g. 15, Telšiai,
tel. 78543, 78540

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018