Ketvirtadienis, rugsėjo 19, 2019

Mokinių mainų projektas su Lenkija

Dvišalis Telšių Žemaitės gimnazijos mokinių mainų  projektas su Lenkijos Minsk Mazowiecki miesto gimnazija – licėjumi (Gimnazjum i Liceum Ogolnoksztalcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej) buvo pradėtas 2013 metais. Kiekvienais metais dviejų mokytojų ir penkiolikos mokinių grupės vyksta vienos pas kitas, yra apgyvendinamos šeimose ir vykdo projektinę veiklą, t. y. dalyvauja įvairiose, įdomiose projekto išvykose, veiklose ir renginiuose.

Projekto tikslas – vystyti moksleivių bendravimo įgūdžius, atskleisti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokyti panaudoti kritinio mąstymo gebėjimus kasdieninėse situacijose, tobulinti užsienio kalbų įgūdžius, dalintis žiniomis ir patirtimis  apie savo šalies kultūrą, tradicijas, literatūrą, geografiją, istoriją, ekonomiką.   Kiekvienas projekto etapas turi temą, kuri skiriama atsižvelgiant į mokinių pomėgius, aktualių gebėjimų ir kompetencijų ugdymą.

Šis projektas – puiki galimybė moksleiviams artimiau susipažinti su užsienio šalių švietimo sistemomis, praplėsti asmeninių pažinčių ratą, pažinti užsienio šalies kultūrą ir kraštovaizdį, ugdyti savo socialinį ir kultūrinį sąmoningumą bei skatinti tarpusavio bendradarbiavimą.  Projektą koordinuoja anglų k. mokytoja K.Griciuvienė.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018