Trečiadienis, lapkričio 21, 2018

 

 TELŠIŲ ŽEMAITĖS GIMNAZIJA

 NEFORMALIOJO ŠVIETIMO BŪRELIŲ VEIKLA 2018–2019 M. M.

 

Eil. nr. Būrelio pavadinimas Veiklos kryptis* Valandų skaičius Vadovas Dalyvių skaičius Klasės Darbo laikas Darbo vieta
  1.  
Sportinių žaidimų b. sveika gyvensena, sportas 3

V. Statkienė

45 I-IV

Pirmadienis 17.00 – 18.00 val.

Ketvirtadienis 16.30 – 18.00 val.

Salė
  1.  
Laikraščio leidėjų – filologų b. intelektualinis ugdymas 2

D.Pabrėžienė

12 II-IV

Trečiadienis 7-8 pamoka

(13.45– 15.20 val.)

14 kabinetas
  1.  
Dizaino b. techninė kūryba 2

R. Nostienė

12 I-II

Trečiadienis 8-9 pamoka

14.35 – 16.05 val.

11 kabinetas
  1.  
Choras meno kolektyvai 5

G. Vaitkaitis

35 I-III

Antradienis 14.35 – 16.05 val.

Ketvirtadienis 14.35 – 16.05 val.

Penktadienis 10.35 – 11.00 val. (ilgoji pertrauka)

11 kabinetas
  1.  
Šokių b. meno kolektyvai 2

R. Jonkienė

15 III-IV

Ketvirtadienis 8-9 pamoka

14.35 – 16.05 val.

II aukšto fojė
  1.  
Sporto b. „Judėk ir stiprėk” sveika gyvensena, sportas

2

E. Regelskis 16 I-IV Trečiadienis 17.00 – 19.00 val. Salė
  1.  
Debatų klubas intelektualinis ugdymas

2

V. Vaičiulienė 19 I-IV

Antradienis 8-9 pamoka

14.35 – 16.05 val.

9 kabinetas
  1.  
Etnokultūros b. etninė kultūra 4

R. Urbonienė

12 I-IV

Antradienis 7-8 pamoka

(13.45– 15.20 val.)

Penktadienis 7-8 pamoka

(13.45 – 15.20 val.)

Salė
  1.  
Japonų k. ir kultūros b. intelektualinis ugdymas 1 E. Kakanauskienė 13 I-IV

Pirmadienis 8 pamoka

(14.35 – 15.20 val.)

5 kabinetas
  1.  
Psichologų b. „Pasikalbėkime” intelektualinis ugdymas 2 I. Stonienė 12 I-IV

Antradienis 7-8 pamoka

(13.45– 15.20 val.)

5 kabinetas
  1.  
Vokalinė – instrumentinė grupė meno kolektyvai

4

A. Šlajienė

12 III-IV

Pirmadienis 14.30 – 16.00 val.

Trečiadienis 14.30 – 16.00 val.

Repeticijų kambarys
  1.  
Renginių organizatorių b.   4

R. Urbonienė

13 I-IV

Pirmadienis 6-7 pamoka

(12.50– 14.30 val.)

Ketvirtadienis 6-7 pamoka

(12.50 – 14.30 val.)

Neformaliojo ugdymo organizatoriaus kab.

Gimnazijos himnas

Tapybos paroda

1 SKELBIMAS N. Rericho paroda A3 1

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018