Ketvirtadienis, rugsėjo 19, 2019

Žemaitės gimnazijos mokiniai, dalyvavę rajoninėse ir respublikinėse olimpiadose, konkursuose, čempionatuose ir užėmę prizines vietas (2015-2016 mokslo metai)

 


OLIMPIADOS


MOKINIO VARDAS PAVARDĖ


UŽIMTA VIETA


KLASĖ


MOKĘS     MOKYTOJAS

Telšių rajono lietuvių (gimtosios) kalbos ir literatūros olimpiada

Andrius Stankus

I

IIb

Rima Misiūrienė

Ditė Mickevičiūtė

III

IId

Dalia Pabrėžienė

Lukas Bieliauskas

III

IIIb

Dalia Pabrėžienė

Indrė Pabijonavičiūtė

III

IIIb

Aušra Trepkevičienė

Telšių rajono jaunųjų filologų konkursas

Julija Pronckutė

Monika Sudintaitė

Prizinės vietos

IVa

IVa

Astra Ladukaitė

Respublikinis Antikos kultūros žinių konkursas

Lukas Bieliauskas

III

IIIb

Dalia Pabrėžienė

Republikinė lotynų k. ir Antikos kultūros olimpiada

Lukas Bieliauskas

I

IIIb

Loreta Raudyė


Telšių rajono lotynų k. ir Antikos kultūros olimpiada

Karolis Barisauskas

I

IIIc



Loreta Raudytė

Žygimanta Zaboras

II

IIIa

Emilija Kovieraitė

III

IIIa


Telšių rajono anglų kalbos olimpiada

Evelina Jankauskaitė

I

Ia

Raimonda Baltmiškė

Eglė Simutytė

II

IId

Rasa Blaževičienė


Telšių rajono anglų kalbos rašybos konkursas

Viktorija Baliutavičūtė

I

Ib

Rasa Blaževičienė

Monika Jokubauskaitė

II

Ia

Raimonda Baltmiškė

Lukas Bieliauskas

I

IIIb

Raimonda Baltmiškė

Respublikinė anglų kalbos olimpiada

Evelina Jankauskaitė

Specialus prizas

Ia

Raimonda Baltmiškė


Rajoninis anglų kalbos skaitovų konkursas

Emilija Gailiūtė

I

Ia


Raimonda Baltmiškė

Emilė Vitkauskytė

II

Ia



Telšių rajono rusų kalbos olimpiada

Vilija Momgaudytė

I

Ib

Daliutė Dambrauskienė

Edvardas Kaktavičius

II

Ic

Vida Jablonskienė

Urtė Spirgytė

III

Ib

Daliutė Dambrauskienė

Gabrielė Kaminskytė

I

IId

Vida Jablonskienė

Sergėjus Andžius

II

IIb

Daliutė Dambrauskienė

Andrius Stankus

III

IIb

Daliutė Dambrauskienė

Ema Žilakauskaitė

II

IIIc

Daliutė Dambrauskienė

Toma Šapalaitė

III

IIIb

Daliutė Dambrauskienė

Telšių rajono  rusų kalbos festivalis „Poezija ir daina mus jungia“

Goda Apinytė

Padėka už dalyvavimą ir gražų pasirodymą

IVb



Daliutė Dambrauskienė

Greta Kontvainytė

IVb

Toma Šapalaitė

IIIb

Greta Vėlavičiūtė

IIIc


Telšių rajono  istorijos olimpiada „Mažoji Lietuva – istorinis Lietuvos regionas XVI-XIX a.“

Agnė Radžiūtė

I

Ic


Vilija Vaičiulienė

Mantvydas Macas

II

Ic

Simonas Jokubauskas

III

Ib

Audrius Stankus

I

IIb

Aina Šiaulytė

Eglė Simutytė

II

IId

Vilija Vaičiulienė

Ingrida Leonavičiūtė

III

IIc


Aina Šiaulytė

Deimantė Valentinavičiūtė

III

IIIc

Eglė Petkevičiūtė

III

IVc



Telšių rajono fizikos olimpiada

Akvilė Juciūtė

I

Ib



Zosė Žalienė

Monika Jokubauskaitė

II

Ia

Evaldas Dovidavičius

I

IIc

Audrius Stankus

I

IIb

Indrė Pabijonavičiūtė

I

IIIb


Lina Mušinskienė

Matas Skarbalius

III

IIIa

Justinas Vaičekauskas

I

IVb

Zosė Žalienė







Telšių rajono chemijos olimpiada

Lukas Barčauskis

I

Ia

 

Salomėja Gustienė

Akvilė Juciūtė

I

Ib

Gabija Miliūtė

I

Ic

Giedrė Staponkutė

III

Ic

Eglė Simutytė

I

IId

Audrius Stankus

I

IIb

Evelina Juciūtė

III

IIa

Justė Šaulevičiūtė

I

IIIa

Ernesta Raudytė

II

IIIa

Silvija Juciutė

I

IVa

Eglė Ežerskytė

III

IVb

Živilė Vargalytė

III

IVc

Viktorija Vasiukevičiūtė

III

IVa






Telšių rajono matematikos olimpiada

Monika Jokubauskaitė

I

Ia

Bronislava Grigaitė

Akvilė Juciūtė

II

Ib

Ala Mingėlienė

Gabija Miliūtė

II

Ic

Daiva Žvirblienė

Ernestas Norkus

III

Ib

Ala Mingėlienė

Evaldas Dovidavičius

I

IIc

Bronislava Grigaitė

Eglė Simutytė

II

IId

Bronislava Grigaitė

Justinas Jonavičius

III

IIb

Daiva Žvirblienė

Julija Usytė

III

IId

Bronislava Grigaitė

Kasparas Lienys

II

IIIa

Bronislava Grigaitė

Indrė Pabijonavičiūtė

III

IIIb

Daiva Žvirblienė

Gabrielė Jokubauskaitė

II

IVc

Bronislava Grigaitė



Telšių rajono biologijos olimpiada

Gabija Miliūtė

I

Ic

Eugenija Bertavičienė

Ignas Bundulas

III

Ib

Eugenija Bertavičienė

Evelina Juciūtė

I

IIb


Rima Gintalienė

Dainius Gecevičius

II

IIb

Justinas Jonavičius

III

IIb

Julija Usytė

III

IId


Eugenija Bertavičienė

Lukas Bieliauskas

II

IIIb

Žygimantas Zaboras

III

IIIa

Eglė Ežerskytė

II

IVb

Silvija Juciutė

III

IVa

Telšių rajono geografijos olimpiada

Gabija Miliūtė

II

Ic


Aurelija Šviežikienė

Vaiva Nostytė

III

IIc

Žygimantas Zaboras

I

IIIa

Simona Albrikaitė

III

IIIa

Eglė Ežerskytė

II

IVb






Telšių rajono geografijos konkursas „Mano gaublys“

Agnė Radžiūtė

II

Ic





Aurelija Šviežikienė

Andrius Stankus

I

IIb

Justinas Jonavičius

II

IIb

Simona Albrikaitė

I

IIIa

Justė Ramonaitė

II

IIIb

Žygimantas Zaboras

III

IIIa

Eglė Petkevičiūtė

II

IVc

Daumantas Jauga

III

IVa

Aistė Banytė

III

IVb

Robertas Pronckus

III

IVb


Nacionalinis

Č. Kudabos geografijos konkursas

Žygimantas Zaboras

10

IIIa


Aurelija Šviežikienė

Vaiva Nostytė

11

IIc

Eglė Ežerskytė

15

IVb

Simona Albrikaitė

19

IIIa

Telšių rajono dailės olimpiada

Indrė Raudoniutė

I

IVb

Regina Nostienė

Dovilė Lučinskaitė

III

IIIb

Telšių rajono technologijų olimpiada


Saulė Šiušaitė


II


IId


Regina Nostienė

Telšių rajono informacinių technologijų olimpiada


Kasparas Lienys


II


IIIa


Alma Linkevičiutė


Lietuvos mokyklų komandinis

 „Proto kovos“

konkursas – finalas

Greta Kontvainytė





III

IVb





Vilija Vaičiulienė

Goda Apinytė

Greta Jucevičiūtė

Eglė Ežerskytė

Silvija Juciutė


IVa

Daumantas Jauga

Armandas Kaminskis

Telšių rajono etikos olimpiada

Akvilė Bagvilaitė

I

Ia


Lina Mušinskienė

Monika Bukauskaitė

II

Ia

Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokinių lietuvių k. komandinė olimpiada, skirta A. Ašmantui atminti (Rietavas)

Ditė Mickevičiūtė

Ieva Balčiūtė

Eimantė Dacytė

Justė Klemanskaitė

Giedrė Staponkutė

III

IId

IId

IIa

Ia

Ic

Dalia Pabrėžienė

Rima Misiūrienė

Aušra Trepkevičienė


Dėkojame mokiniams ir mokytojams,

savo nuoširdžiu darbu garsinantiems gimnaziją.

image001 

 

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018