Šeštadienis, rugpjūčio 24, 2019

Olimpiados 2017 m.

Olimpiados pavadinimas Mokinio vardas pavardė Užimta vieta Klasė Mokęs mokytojas

Rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Respublikos lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Giedrė Staponkutė

Audrius Stankus

Ema Tamošauskaitė

Lukas Bieliauskas

Simona Albrikaitė

Audrius Stankus

II

I

III

II

III

Dalyvis

II c

III b

III c

IV b

IV a

IIIb

Aušra Trepkevičienė

Rima Misiūrienė

Sonata Albrikienė

Dalia Pabrėžienė

Dalia Pabrėžienė

Rima Misiūrienė

Regiono  lietuvių k. olimpiada , skirta A. Ašmantui atminti

Gabija Bliūdžiūtė

Gabrielė Dargevičiūtė

Odeta Katarskytė

Justė Klemenskaitė

Giedrė Staponkutė

Audrius Stankus

Ieva Balčiūtė

Ditė Mickevičiūtė

Ugnė Navickaitė

Brigita Diulaj

III

III

III

III

III

II

II

II

II

II

Ia

Id

Ib

II a

IIc

IIIb

IIId

III d

IIId

IIIa

Rima Misiūrienė

Sonata Albrikienė

Rima Misiūrienė

Aušra Trepkevičienė

Aušra Trepkevičienė

Rima Misiūrienė

Dalia Pabrėžienė

Dalia Pabrėžienė

Dalia Pabrėžienė

Rima Misiūrienė

Respublikos Lotynų kalbos ir Antikos Kultūros olimpiada

Respublikos Antikos žinių konkursas

Lukas Bieliauskas

Lukas Bieliauskas

Laureatas

II

IVb

IVb

Loreta Raudytė

Dalia Pabrėžienė

Lotynų kalbos ir Antikos kultūros rajono  olimpiada

Ema Tamošauskaitė

Lukas Bieliauskas

Evelina Juciūtė

Julija Usytė

Erika Andriuškaitė

I

I

II

III

III

IIIc

IVb

IIIb

IIId

IIIc

Loreta Raudytė

Loreta Raudytė

Loreta Raudytė

Loreta Raudytė

Loreta Raudytė

Rusų kalbos rajono  olimpiada

Vilija Momgaudytė

Edvardas Kaktavičius

Urtė Spirgytė

Audrius Stankus

Kornelija Kučinskytė

Gabrielė Kaminskytė

Gabrielė Dargevičiūtė

I

II

III

I

II

III

I

II b

II c

 II b

III b

III c

III d

I d

Daliutė Dambrauskienė

Vida Jablonskienė

Daliutė Dambrauskienė

Daliutė Dambrauskienė

Daliutė Dambrauskienė

Vida Jablonskienė

Dalia Dambrauskienė

Anglų kalbos rajono  olimpiada

Respublikos anglų kalbos olimpiada

Goda Monstavičiūtė

Evelina Jankauskaitė

Emilija Gailiūtė

Eglė Simutytė

Ugė Banytė

Eglė Simutytė

Evelina Jankauskaitė

II

I

III

I

II

Dalyvis

Dalyvis

I d

II a

II a

III d

III d

III d

II a

Kristina Griciuvienė

Raimonda Baltmiškė

Raimonda Baltmiškė

Rasa Blaževičienė

Kristina Griciuvienė

Rasa Blaževičienė

Raimonda Baltmiškė

Regiono anglų kalbos tarimui paraidžiui (Spelling Bee) konkursas

Ditė Mickevičiūtė

Monika Jokubauskaitė

Evelina Jociūtė

I

II

III

III d

II a

III b

Rasa Blaževičienė

Raimonda Baltmiškė

Raimonda Baltmiškė

Respublikinis anglų k. oratorių konkursas Dovilė Lučinskaitė Nominacija už kūrybinį mąstymą IVb Elena Kakanauskienė
Respublikos konferencija Tauragėje „Challenges empower“ Emilija Vitkauskytė Nominuota tarp geriausiųjų II a Raimonda Baltmiškė
Respublikos Japonijos kultūros ir menų projekto konkursas Ainė Drėlingytė Anime kategorijos laureatė III a Elena Kakanauskienė
Meninio skaitymo rajono konkursas

Dominyka Vaičekauskaitė

 

I III d Pasiruošė savarankiškai

Istorijos rajono olimpiada

Respublikos  istorijos olimpiada

Kornelija Šmukštaitė

Aurimas Miliauskas

Eglė Simutytė

Ingrida Leonavičiūtė

Agnė Radžiūtė

Simonas Jokubauskas

Emilija Gailiūtė

Agnė Radžiūtė

 

I

II

I

II

I

II

III

Dalyvė

IV a

I d

III d

III c

II c

II b

II a

II c

Vilija Vaičiulienė

Aina Šiaulytė

Vilija Vaičiulienė

Aina Šiaulytė

Aina Šiaulytė

Vilija Vaičiulienė

Vilija Vaičiulienė

Aina Šiaulytė

Rajono  konkursas „Mano Telšiai“

Dominykas Petrulaitis

Vincas Lečkauskas

Arnas Serva

Aurimas Miliauskas

Vykintas Daugintas

III v.

I d

I d

I d

I d

I d

Aina Šiaulytė

Sonata Albrikienė

Rajono matematikos olimpiada

Vincas Lečkauskas

Gabija Apūkaitė

Arnas Serva

Monika Jokubauskaitė

Gabija Miliūtė

Akvilė Juciūtė

Lukas Barčauskis

Justinas Jonavičius

Audrius Stankus

Julija Usytė

Evaldas Dovidavičius

Indrė Pabijonavičiūtė

Giedrius Kazlauskas

II

III

III

I

II

III

III

I

II

III

III

I

III

I d

I c

I d

I Ia

II c

II b

II a

III b

III b

III d

III c

IV b

IV b

Bronislava Grigaitė

Daiva Žvirblienė

Bronelė Grigaitė

Bronislava Grigaitė

Bronislava Grigaitė

Ala Mingelienė

Bronislava Grigaitė

Daiva Žvirblienė

Daiva Žvirblienė

Bronislava Grigaitė

Rima Danėlevičienė

Daiva Žvirblienė

Ala Mingelienė

Rajono fizikos olimpiada

Dominykas Petrulaitis

Arnas Serva

Monika Jokubauskaitė

Audrius Stankus

Indrė Pabijonavičiūtė

Matas Skarbalius

I

I

I

I

I

I

I d

I d

IIa

III b

Iv b

IV a

Zosė Žalienė

Zosė Žalienė

Zosė Žalienė

Zosė Žalienė

Lina Mušinskienė

Lina Mušinskienė

Rajono chemijos olimpiada

Arnas Serva

Vincas Lečkauskas

Akvilė Juciūtė

Giedrė Staponkutė

Monika Jokubauskaitė

Lukas Barčauskis

Evelina Juciūtė

Eglė Simutytė

Ema Tamošauskaitė

Žygimantas Zaboras

Kasparas Lienys

Justė Šaulevičūtė

Emilija Kovieraitė

Lukas Bieliauskas

I

I

I

II

II

III

I

I

I

I

I

III

III

III

I d

I d

II b

II c

II a

II a

III b

III d

III c

IV a

IV a

IVa

IV a

IV b

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Rajono biologijos olimpiada

Respublikos biologijos olimpiada

Gabrielė Dargevičiūtė

Arnas Serva

Gabija Miliūtė

Giedrė Staponkutė

Lukas Vaičikauskas

Ignas Bundulas

Evelina Juciūtė

Eglė Simutytė

Lukas Bieliauskas

Emilija Kovieraitė

 Žygimantas Zaboras

Gabija Miliūtė

Lukas Bieliauskas

II

II

I

II

III

III

I

I

I

II

II

Dalyvė

Dalyvis

I d

I d

II c

II c

II c

II b

IIIb

IIId

IVb

IVa

IVa

IIc

IVb

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Rima Gintalienė

Rima Gintalienė

Rima Gintalienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Respublikos  geografijos olimpiada

Audrius Stankus

Žygimantas Zaboras

Arnas Serva

III

III

Dalyvis

IIIb

IVa

Ib

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Rajono  geografijos olimpiada

Gabija Miliūtė

Audrius Stankus

Vaiva Nostytė

Žygimantas Zaboras

Arnas Serva

I

I

II

III

II

IIc

IIIb

IIIc

IV

Id

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Rajono geografijos konkursas „Mano gaublys“

Audrius Stankus

Gintautas Plonis

Gytis Kazlauskis

II

II

III

IIIb

IVc

IVc

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Geografijos žinių konkursas Litexpo parodoje „Adventure 2017“ Albrikaitė Simona II IVa Aurelija Šviežikienė

Rajono technologijų olimpiada

Respublikos  technologijų olimpiada

Giedrė Vargalytė

Ieva Trilikauskaitė

Giedrė Vargalytė

I

III

Dalyvė

IIb

IIb

IIb

Regina Nostienė

Regina Nostienė

Regina Nostienė

Rajono dailės olimpiada

Respublikos  dailės olimpiada

Dovilė Lučinskaitė

Dovilė Lučinskaitė

I

Dalyvė

IVb

IVb

Regina Nostienė

Regina Nostienė

Rajono „Greitojo teksto rinkimo“

konkursas

Leodangas Griciūnas

Orestas Avelis

Gytis Klova

Matas Noreika

Matas Pikiotas

I

III

III

II

III

Ib

Ia

IIc

IIIa

IIId

Alma Linkevičiutė

Alma Linkevičiutė

Alma Linkevičiutė

Alma Linkevičiutė

Alma Linkevičiutė

Rajono informatikos olimpiada

Indrė Pabijonavičiūtė

Kasparas Lienys

III

II

IVb

IVa

Alma Linkevičiutė

Alma Linkevičiutė

Rusų kalbos partnerystės projektas su Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Rusų kalbos partnerystės projektas su Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija ir rusų kalbos festivalis „Poezija ir daina jungia mus“

Gabija Bliūdžiūtė

Audrius Stankus

Samanta Pociutė

Vilija Momgaudytė

Urtė Žukauskaitė

Ignas Bundulas

Ruslanas Druna

Iveta Gelminaitė

Rolandas Rišys

Toma Šapalaitė

Greta Vėlavičiūtė

Kornelija Kučinskytė

Gabrielė Latuškevičiūtė

Gabrielė Baranauskaitė

Kamilė Eitkevičiūtė

Modesta Cirtautaitė

 

Ia

IIIb

IIIb

IIb

IIa

IIb

IIb

IIb

IIIb

IV b

IV c

IIIc

IIIc

IIIc

IIIc

IIIc

Daliutė Dambrauskienė

 „Lietuvos tūkstantmečio  vaikai“ Mantvydas Macas Dalyvis IIc  
Rajono konkursas – viktorina  „Iš praeities per dabartį į ateitį“ , skirtas  Žemaičių vyskupystės 600 m. jubiliejui

Arnas Serva

Aurimas Miliauskas

Eglė Adomaitytė

Laisvidas Gedvilas

Gabrielė Dargytė

Edas Simanauskas

Monika Kaunaitė    

Gabrielė Baranauskaitė

 

I d

Id

Id

Ia

Ic

Ic

IIIc

IIIc

 

 ESF AKADEMIJOs

projektai

Eimantė Kliknaitė

Gustas Armalis

Ugnė Banytė

Gabrielė Zuokaitė

Paulius Leščiauskas

Gabija Būtaitė

Dominyka Vaičekauskaitė

 I

IVb

IIId

IIId

IIa

IIId

IIId

IIId

Loreta  Zuokienė

Konkursas „Ką žinai apie Lietuvos

kariuomenę“

Konkursas „Istorijos žinovas“

laimėtojai

Europos egzaminas

Leonas Juška

Marius Jonušas

 

 

Simonas Jokubauskas

Ugnė Banytė

Justė  Šaulevičiūtė

 

Agnė Radžiūtė

I –etapo nugalėtoja

IVb

II a

IIb

IIIb

IVa

IIc

Vilija Vaičiulienė
Konstitucijos egzamino II etapo dalyviai

Agnė Kairytė

Ernestas Norkus

Agnė Radžiūtė

Mantvydas Macas

Lukas Vaičikauskas

Vaiva Nostytė

Eglė Simutytė

Ignas Seilius

 

IIa

IIb

IIc

IIc

IIc

IIIc

IIId

III d

 
Respublikos pradedančiųjų debatų turnyro dalyviai

Ingrida Leonavičiūtė

Monika Kaunaitė

Vaiva Nostytė

Odeta Katarskytė

Kevinas Jančauskas

Augustė Stupuraitė

 

IIIc

IIIc

IIIc

Ib

Ia

Ia

Vilija  Vaičiulienė
Parodomųjų debatų Parodų rūmuose „Mokykla 2016“ dalyvės

Vaiva Nostytė

Indrė Pabijonavičiūtė

Emilija Gailiūtė

 

 

IIIc

IVb

IIa

Vilija  Vaičiulienė
Nacionalinė vasaros debatų akademija

Gustas Armalis

Eglė Simutytė

Gabija Būtaitė

 

I

IIId

IIId

IIId

Vilija  Vaičiulienė
„Euroscola“ 2017 konkursas

Eglė Simutytė

Gabija Miliūtė

Justė Šaulevičiūtė

Agnė Lėverytė

Gabija Būtaitė

Deimantė Valentinavičiūtė

Monika Kaunaitė

Emilija Gailiūtė

Akvilė Juciūtė

Ieva Trilikauskaitė

Simonas Jokubauskas

Agnė Radžiūtė

Dominyka Vaičekauskaitė

Laura Zaveckytė

Vaiva Nostytė

Ingrida Leonavičiūtė

Gustas Armalis

Gabrielė Kaminskytė

Iveta Galminaitė

Emilija Kovieraitė

I

IIId

IIc

IVa

IVa

IIId

IVc

IIIc

IIa

IIb

IIb

IIb

IIc

IIId

IIb

IIIc

IIIc

IIId

IIId

IIb

IVa

Vilija  Vaičiulienė
Respublikos rašinių konkursas „Kaip supranti žodžius „Kalba yra kultūros pagrindas?“

Gabija Žiliūtė

Giedrė Andriuškaitė

Taikos vėliavos komiteto padėkos raštai

Ic

Ic

Astra Ladukaitė

  

 

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018