Šeštadienis, gegužės 25, 2019

Mokiniai – 2017-2018 mokslo metų rajono ir respublikinių olimpiadų ir konkursų laureatai

Mokiniai – 2017-2018 mokslo metų rajono ir respublikinių olimpiadų ir konkursų laureatai

 

OLIMPIADOS UŽIMTA VIETA VARDAS PAVARDĖ KLA-SĖ MOKĘS MOKYTOJAS
Telšių rajono lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados rezultatai II Giedrė Andriuškaitė IIc Astra Ladukaitė
III Augustė Stupuraitė IIa Rima Misiūrienė
I Vincas Lečkauskas IId Sonata Albrikienė
III Gabrielė Dargevičiūtė IId Sonata Albrikienė
I Audrius Stankus IVb Rima Misiūrienė
III Ditė Mickevičiūtė IVd Dalia Pabrėžienė
Lietuvių kalbos rajoninės olimpiados, skirtos kalbininko A. Ašmonto žymeniui laimėti rezultatai III Giedrė Andriuškaitė IIc Dalia Pabrėžienė
III Gabija Gabija IIa Dalia Pabrėžienė
III Gabrielė Dargevičiūtė IId Dalia Pabrėžienė
III Vincas Lečkauskas IId Dalia Pabrėžienė
III Martyna Šiurkutė Ib Dalia Pabrėžienė
Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados rezultatai I Erika Andriuškaitė IIc Loreta Raudytė
I Viktorija Baliutavičiūtė IIIb Loreta Raudytė
II Agnė Kairytė IIIa Loreta Raudytė
III Denisa Martinkutė IIIa Loreta Raudytė
Lotynų kalbos ir Antikos kultūros respublikinės olimpiados rezultatai III Viktorija Baliutavičiūtė IIIb Loreta Raudytė
Telšių rajono anglų kalbos olimpiados rezultatai I Sonatėja Liutkutė Ia Raimonda Baltmiškė
II Dominyka Rauktytė IIc Rasa Blaževičienė
II Vincas Lečkauskas IId Elena Kakanauskienė
II Emilė Vitkauskytė IIIa Raimonda Baltmiškė
Regioninis anglų kalbos rašymo ir tarimo paraidžiui konkurso „ Spelling Bee“ rezultatai III Monika Jokubauskaitė IIIa Raimonda Baltmiškė

Nacionalinis Japonijos menų ir kultūros projektas „WABI – SABI: tobulumas

netobulume 2“

laureatė Ainė Drėlingytė IVa Elena Kakanauskienė
Telšių rajono rusų kalbos olimpiados rezultatai I Livija Vilkaitė Ib Daliutė Dambrauskienė
II Lukas Girdvainis Ib Daliutė Dambrauskienė
I Urtė Spirgytė IIIb Daliutė Dambrauskienė
II Justė Klemanskaitė IIIa Daliutė Dambrauskienė
IIII Urtė Žukauskaitė IIIa Daliutė Dambrauskienė
Telšių rajono vokiečių kalbos olimpiados rezultatai I Lukas Barčauskis IIIa Daliutė Dambrauskienė
Telšių rajono mokinių istorijos olimpiados rezultatai I Lukrecija Petrikaitė Ic Vilija Vaičiulienė
III Kotryna Petkutė Ic Vilija Vaičiulienė
I Aurimas Miliauskas IId Aina Šiaulytė
III Odeta Katarskytė IIb Vilija Vaičiulienė
II Agnė Radžiūtė IIIa Vilija Vaičiulienė
III Ernestas Norkus IIIb Aina Šiaulytė
I Eglė Simutytė IVd Vilija Vaičiulienė
III Ingrida Leonavičiūtė IVc Aina Šiaulytė
Respublikinio Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje rengiamo Europos egzamino rezultatai III Agnė Radžiūtė IIIc Vilija Vaičiulienė
Telšių rajono biologijos olimpiados rezultatai I Lukrecija Petrikaitė Ic Eugenija Šešplaukienė
II Augustė Daugėlaitė Ic Eugenija Šešplaukienė
III Andrėja Stankūnaitė Ic Eugenija Šešplaukienė
I Arnas Serva IId Eugenija Šešplaukienė
II Ignė Gineitytė IIb Eugenija Šešplaukienė
II Gabrielė Dargevičiūtė IId Eugenija Šešplaukienė
III Paulius Kaunas IIc Rima Gintalienė
I Agnė Radžiūtė IIIa Eugenija Šešplaukienė
I Viktorija Baliutavičiūtė IIIb Eugenija Šešplaukienė
III Naglis Vičkačka IIIa Eugenija Šešplaukienė
III Ignas Bundulas IIIb Eugenija Šešplaukienė
I Evelina Juciūtė IVb Eugenija Šešplaukienė
II Julija Usytė IVd Eugenija Šešplaukienė
Telšių rajono chemijos olimpiados rezultatai I Lukrecija Petrikaitė Ic Salomėja Gustienė
III Nedas Liaudanskis Ia Salomėja Gustienė
I Vincas Lečkauskas IId Salomėja Gustienė
I Arnas Serva IId Salomėja Gustienė
I Agnė Radžiūtė IIIa Salomėja Gustienė
I Giedrė Staponkutė IIIc Salomėja Gustienė
I Lukas Vaičikauskas IIIc Salomėja Gustienė
II Kornelija Rimgailaitė IIIb Salomėja Gustienė
III Aras Valančius IIIa Salomėja Gustienė
III Naglis Vičkačka IIIa Salomėja Gustienė
III Viktorija Baliutavičiūtė IIIb Salomėja Gustienė
I Evelina Juciūtė IVb Salomėja Gustienė
I Ema Tamošauskaitė IVc Salomėja Gustienė
I Eglė Simutytė IVd Salomėja Gustienė
Telšių rajono fizikos olimpiados rezultatai I Nedas Liaudanskis Ia Remigijus Tamaševičius
III Kipras Lileikis Ic Lina Mušinskienė
I Paulius Kaunas IIc Lina Mušinskienė
I Dominykas Petrulaitis IId Remigijus Tamaševičius
I Arnas Serva IId Remigijus Tamaševičius
I Monika Jokubauskaitė IIIa Lina Mušinskienė
I Audrius Stankus IVb Lina Mušinskienė
I Evaldas Dovidavičius IVc Lina Mušinskienė
Telšių rajono matematikos olimpiados rezultatai I Mantas Vėlavičius Ic Ala Mingelienė
II Lukrecija Petrikaitė Ic Ala Mingelienė
III Gabija Apūkaitė IIc Daiva Žvirblienė
II Audrius Stankus IVb Daiva Žvirblienė
II Monika Jokubauskaitė IIIa Bronislava Grigaitė
III Gabija Miliūtė IIIc Bronislava Grigaitė
III Julija Usytė IVd Bronislava Grigaitė
Telšių rajono informacinių technologijų olimpiados rezultatai I Viltė Baltmiškytė IVb Alma Linkevičiutė
II Gytis Dokšas IIIa Alma Linkevičiutė
Telšių rajono moksleivių „Greitojo teksto rinkimo konkurso rezultatai“(IT) II Matas Alseika Ic Alma Linkevičiutė
I Leodangas Griciūnas IIb Alma Linkevičiutė
II Gytis Klova IIIc Alma Linkevičiutė
III Lukas Ubartas IIIc Alma Linkevičiutė
Lietuvos geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rezultatai II Paulė Normantaitė IIa Aurelija Šviežikienė
III Gerimantas Ribinskas IIa Aurelija Šviežikienė
I Giedrė Staponkutė IIIc Aurelija Šviežikienė
I Mantvydas Macas IIIc Aurelija Šviežikienė
I Justina Danielkutė IIIb Aurelija Šviežikienė
II Goda Citavičiūtė IIIb Aurelija Šviežikienė
III Emilija Gailiūtė III a Aurelija Šviežikienė
III Ignas Bundulas IIIb Aurelija Šviežikienė
III Agnė Kulevičiūtė IIIb Aurelija Šviežikienė
II Emilija Servaitė IVb Aurelija Šviežikienė
II Karolis Baranauskis IVb Aurelija Šviežikienė
III Gabija Būtaitė IV d Aurelija Šviežikienė
III Evelina Juciūtė IVb Aurelija Šviežikienė
Telšių rajono geografijos olimpiados rezultatai II Arnas Serva IId Aurelija Šviežikienė
II Gabija Miliūtė IIIc Aurelija Šviežikienė
III Vaiva Nostytė IVc Aurelija Šviežikienė
I Audrius Stankus IVb Aurelija Šviežikienė

Respublikinės

geografijos olimpiados rezultatai

III

BRON-ZOS MEDA-LIS

Audrius Stankus IVb Aurelija Šviežikienė
Nacionalinis Č. Kudabos mokinių geografijos konkursas II Gabija Miliūtė IIIc Aurelija Šviežikienė
Telšių rajono technologijų olimpiados rezultatai I Giedrė Vargalytė IIIb Regina Nostienė
Telšių rajono dailės olimpiados rezultatai III Ieva Šlentnerytė Ia Regina Nostienė
II Ieva Baltrukonytė IIb Regina Nostienė
Respublikinio konkurso „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“ rezultatai Finali-ninkės Ignė Gineitytė Ib Loreta Raudytė
Odeta Katarskytė IIb Loreta Raudytė
Emilija Petrauskaitė Ib Loreta Raudytė
Evelina Petrauskaitė Ib Loreta Raudytė
Gabija Bliūdžiūtė IIa Loreta Raudytė
Telšių rajoninis konkursas „Malda už Lietuvą“ Finali-ninkės Kotryna Petkutė Ic Loreta Raudytė
Augustė Daugėlaitė Ic Loreta Raudytė
Viktorija Bagdonaitė Ia Loreta Raudytė
Erika Bumblauskaitė Ib Loreta Raudytė
Gabija Gudauskaitė Ib Loreta Raudytė
Telšių rajono moterų tinklinio turnyro „ Degaičių taurei“ laimėti rezultatai II Gabrielė Vitkauskaitė IVb Vida Statkienė
III Evelina Juciūtė IVb Vida Statkienė
Telšių rajono mokinių kalėdinio tinklinio turnyro rezultatai I Aušrinė Fabijonavičiūtė IIIa Vida Statkienė
I Akvilė Juciūtė IIIb Vida Statkienė
I Giedrė Staponkutė IIIc Vida Statkienė
I Evelina Juciūtė IVb Vida Statkienė
I Justė Nagytė IVb Vida Statkienė
I Greta Šukytė IVb Vida Statkienė
I Garielė Vitkauskaitė IVb Vida Statkienė
I Asta Deimontavičiūtė IVd Vida Statkienė
III Justė Maščinskaitė Ib Vida Statkienė
III Julija Vargalytė Ib Vida Statkienė
III Urtė Narmontaitė IIa Vida Statkienė
III Aušrinė Fabijonavičiūtė IIIa Vida Statkienė
III Denisa Martinkutė IIIa Vida Statkienė
III Rugilė Gritėnaitė IIIc Vida Statkienė
III

Vaiva Tilindytė

 

IIIc Vida Statkienė
Telšių rajono moterų tinklinio turnyro skirto Lietuvos šimtmečiui rezultatai I Gabrielė Vitkauskautė IVb Vida Statkienė
Telšių rajono moterų tinklinio turnyro tarptautinei moters dienai paminėti rezultatai I Gabrielė Vitkauskautė IVb Vida Statkienė
„LADYGOLAS“ – Lietuvos mokyklų salės futbolo (futsalo) žaidynių Telšių rajono pirmenybių rezultatai III Eineta Kivaraitė Ia Vida Statkienė
III Gabrielė Skiotytė Ia Vida Statkienė
III Justė Maščinskaitė Ib Vida Statkienė
III Ieva Baltrukonytė IIb Vida Statkienė
III Brigita Petrauskaitė IIb Vida Statkienė
III Gabija Apūkaitė IIc Vida Statkienė
III Eva Rubinaitė IIc Vida Statkienė
III Beatričė Lingytė IId Vida Statkienė
Telšių rajono mokinių (merginų) tinklinio pirmenybių rezultatai I Aušrinė Fabijonavičiūtė IIIa Vida Statkienė
I Akvilė Juciūtė IIIb Vida Statkienė
I Evelina Juciūtė IVb Vida Statkienė
I Justė Nagytė IVb Vida Statkienė
I Greta Šukytė IVb Vida Statkienė
I Garielė Vitkauskaitė IVb Vida Statkienė
I Asta Deimontavičiūtė IVd Vida Statkienė
III Justė Maščinskaitė Ib Vida Statkienė
III Julija Vargalytė Ib Vida Statkienė
III Urtė Narmontaitė IIa Vida Statkienė
III Brigita Petrauskaitė IIb Vida Statkienė
III Denisa Martinkutė IIIa Vida Statkienė
III Rugilė Gritėnaitė IIIc Vida Statkienė
III Giedrė Staponkutė IIIc Vida Statkienė
III Vaiva Tilindytė IIIc Vida Statkienė
Mišrus tinklinio turnyro skirto mokyklos šimtmečiui minėti rezultatai IV Evelina Juciūtė IVb Vida Statkienė
IV Justė Nagytė IVb Vida Statkienė
IV Garielė Vitkauskaitė IVb Vida Statkienė
IV Asta Deimontavičiūtė IVd Vida Statkienė
Lietuvos mokyklų žaidynių merginų krepšinio zoninių varžybų rezultatai II Eineta Kivaraitė Ia Vida Statkienė
II Gabrielė Skiotytė Ia Vida Statkienė
II Ieva Šlentnerytė Ia Vida Statkienė
II Goda Barčiauskytė Ib Vida Statkienė
II Irmina Lukošiutė Ib Vida Statkienė
II Justė Maščinskaitė Ib Vida Statkienė
II Airidė Mineikaitė Ic Vida Statkienė
II Kotryna Petkutė Ic Vida Statkienė
II Ugnė Petkutė Ic Vida Statkienė
Telšių rajono moterų tinklinio turnyro „Ugnis-2018“ taurei laimėti rezultatai II Gabrielė Vitkauskautė IVb Vida Statkienė
Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ organizuojamo Žemaitijos regiono „Jaunųjų tinklinio talentų“ turnyro rezultatai I Urtė Narmontaitė IIa Vida Statkienė
I Denisa Martinkutė IIIa Vida Statkienė
I Akvilė Juciūtė IIIb Vida Statkienė
I Giedrė Staponkutė IIIc Vida Statkienė
I Evelina Juciūtė IVb Vida Statkienė
I Justė Nagytė IVb Vida Statkienė
I Greta Šukytė IVb Vida Statkienė
I Garielė Vitkauskaitė IVb Vida Statkienė
I Asta Deimontavičiūtė IVd Vida Statkienė
Telšių rajono mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių čempionato nugalėtojos   Ugnė Lingytė I a Vida Statkienė
  Neda Tumasonytė II a Vida Statkienė
  Kotryna Sipavičiūtė IV d Vida Statkienė
  Gabija Užemeckaitė IV d Vida Statkienė
Telšių rajono futbolo varžybų rezultatai I Arnas Kaveckis I b Ernestas Regelskis
I Kipras Keliauskas I b Ernestas Regelskis
I Edas Beržanskis I c Ernestas Regelskis
I Hubertas Šimkus II c Ernestas Regelskis
I Eimantas Vaitkus II d Ernestas Regelskis
I Nedas Kulevičius III a Ernestas Regelskis
I Gytis Abelkis III b Ernestas Regelskis
I Žygimantas Lingė III b Ernestas Regelskis
I Laisvydas Gedvilas IV a Ernestas Regelskis
I Antanas Šakys IV c Ernestas Regelskis
I Gustas Armalis IV d Ernestas Regelskis
I Gediminas Banys IV d Ernestas Regelskis
I Edvinas Višinskis IV d Ernestas Regelskis
Telšių rajono krepšinio varžybų rezultatai I Kasparas Šion I a Ernestas Regelskis
I Deivydas Domeika I b Ernestas Regelskis
I Tautvydas Gudas I b Ernestas Regelskis
I Žygimantas Radžvilas I b Ernestas Regelskis
I Matas Alseika I c Ernestas Regelskis
I Ainaras Budginas I c Ernestas Regelskis
I Justas Ubartas I c Ernestas Regelskis
Telšių rajono tinklinio varžybų rezultatai I Arnas Kaveckis I b Ernestas Regelskis
I Rimvydas Raudonius I b Ernestas Regelskis
I Kevinas Jančiauskas II a Ernestas Regelskis
I Eimantas Vaitkus II d Ernestas Regelskis
I Rytis Laucius IV a Ernestas Regelskis
I Antanas Šakys IV c Ernestas Regelskis
I Paulius Lečkauskas IV d Ernestas Regelskis
I Edvinas Višinskis IV d Ernestas Regelskis
Telšių rajono tinklinio varžybų rezultatai II Kipras Keliauskas I b Ernestas Regelskis
II Rimvydas Raudonius I b Ernestas Regelskis
II Kevinas Jančiauskas II a Ernestas Regelskis
II Arnas Urbonas III c Ernestas Regelskis
II Rytis Laucius IV a Ernestas Regelskis
II Antanas Šakys IV c Ernestas Regelskis
II Gediminas Banys IV d Ernestas Regelskis
II Paulius Lečkauskas IV d Ernestas Regelskis
Telšių rajono tinklinio varžybų rezultatai III Tautvydas Gudas I b Ernestas Regelskis
III Arnas Kaveckis I b Ernestas Regelskis
III Kevinas Jančiauskas II a Ernestas Regelskis
III Eimantas Vaitkus II d Ernestas Regelskis
III Rytis Laucius IV a Ernestas Regelskis
III Paulius Lečkauskas IV d Ernestas Regelskis
III Edvinas Višinskis IV d Ernestas Regelskis
Respublikinis mokinių konkursas „Jūrų kelias 2018“ III Mantas Virketis IVd Rosita Gaižauskienė
III Ignas Seilius IVd Rosita Gaižauskienė
III Lukas Barčauskis IIIa Rosita Gaižauskienė
III Gytis Tirkšlevičius IIIa Rosita Gaižauskienė
III Marius Jonušas IIIa Rosita Gaižauskienė
III Lukas Ubartas IIIc Rosita Gaižauskienė
III Asta Deimontavičiūtė IVd Rosita Gaižauskienė
III Rimvydas Raudonius Ib Rosita Gaižauskienė

Dėl priėmimo 2019 m.

Informacija 8-tų klasių mokiniams,
norintiems nuo 2019-09-01 mokytis Žemaitės gimnazijoje:
prašymai mokytis į naujai formuojamas klases teikiami nuo balandžio 1 d.
Informacija: Šviesos g. 15, Telšiai,
tel. 78543, 78540

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018